Sablewska topless na Instagramie. Fani: "Ile można oglądać rozbierane zdjęcia"

Julita Buczek 07.11.2018
maja sablewska nago na instagramie
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/Eastnews

Maja Sablewska wie jak rozgrzać atmosferę wokół swojej osoby. Znana celebrytka chętnie wrzuca do sieci swoje półnagie zdjęcia! Jej Instagram przepełniony jest tego typu fotografiami, ostatnio jednak pokusiła się o jeszcze odważniejszą publikację.

Maja Sablewska bardzo często udostępnia seksowne zdjęcia na swoich social mediach. Nie da się ukryć, że celebrytka ma bardzo ładną figurę. Częste wizyty na siłowni z pewnością przyniosły oczekiwane rezultaty. Jednak ostatnia wstawiona przez nią fotografia nie wzbudziła entuzjazmu fanów.

Maja Sablewska pokazuje nagie zdjęcia na Instagramie

Gwiazda pozuje na zdjęciu w dość dziwnej pozycji. Swoją pierś zasłoniła ręką, a resztę ciała przykryła skrawkiem kołdry. Gwiazda na tym zdjęciu odsłoniła praktycznie wszystko. Jej fani nie byli jednak zachwyceni!

Fani skomentowali zdjęcie Sablewskiej

Niektórzy internauci zarzucili gwieździe, że od paru miesięcy publikuje takie same zdjęcia - podaje portal Plejada.pl. Oczywiście fani Sablewskiej podzielili się swoją opinią pod jej najnowszą fotografią. Pojawiło się bardzo dużo negatywnych opinii, które zarzucają Sablewskiej, że jej zdjęcia bazują tylko i wyłącznie na nagości.

Tak gdzieś mniej więcej od połowy października, są te same „łóżkowe sceny”!!!

Ileż można oglądać ciągle porozbierane zdjęcia...masakra!

Mam trochę wrażenie jakbym oglądała jakaś pornograficzną gwiazdę, a nie Majkę :(

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów