Sablewska drastycznie schudła. Jej metamorfoza oburzyła fanów!

Julita Buczek 12.01.2019
sablewska w bikini
Fotografia: Instagram @sablewska

Sablewska znowu zaskoczyła fanów swoim wyglądem. Takich zdjęć nikt się nie spodziewał!

Sablewska bardzo chętnie chwali się w Internecie swoim wyrzeźbionym na siłowni ciałem. Na swoim koncie na Instagramie bardzo często wrzuca roznegliżowane zdjęcia. Ostatnio do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym pokazuje jak bardzo schudła.

Zobacz także: Maja Sablewska nago pozuje na Instagramie. Komentarze was zaskoczą!

Czy Maja Sablewska nie jest za chuda?

Niedawno do sieci trafiły zdjęcia z jej zagranicznej wycieczki. Na fotografiach widzimy uśmiechniętą stylistkę, która świetnie się bawi, a dodatkowo pokazuje, jak bardzo schudła. Pod zamieszczonym postem, wstawiła również motywujący opis.

Moje ciało to moja praca. Pytacie co robię?!? Trzymając się zdrowych granic - szanuje i kocham siebie, po prostu. Każdy z Was może zrobić to samo, ale trzeba się nastawić na ciężką harówę, przyjemną, ale ciężką. Parę lat temu przyszedł taki moment (impuls) w moim życiu, kiedy powiedziałam „dostać pie**olenia trzeba wziąć się za siebie”. I zaczęłam od zmiany nawyków żywieniowych, dołożyłam do tego wysiłek fizyczny oraz sen, dużo snu :)
Najważniejszą zasadą, której się trzymam to „Nigdy, przenigdy się nie poddaje”... każdy, kto mnie ZNA o tym wie. I nawet jeśli zdarzy mi się dół (jestem tylko człowiekiem, każdy jest) to wstaje, przeskakuje go i idę dalej, idę jeszcze silniejsza ✌ ❤️ Ps. Macie jakieś pytania ? Piszcie śmiało :)

Komentarze fanów pod zdjęciem

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Sablewskiej, którzy postanowili skomentować zdjęcia celebrytki. Oprócz pozytywnych, pojawiło się również sporo negatywnych, z których Maja może nie być zadowolona.

Matko, toż to skóra i kości! Bój Ty się Boga złociutka!!!

Dlaczego wciągnęłaś brzuch?

Podkarmię Cię trochę naprawdę nie dużo i będzie super.

Uważacie, że Majka powinna trochę przytyć?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów