Są oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Louisa! Tak ładnych jeszcze nie było

Paulina Ermel 16.07.2018
Chrzest księcia Louisa
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Chrzest księcia Louisa już za nami. Teraz pojawiły się oficjalne zdjęcia z tego wydarzenia. Jeszcze nigdy nie były one tak ładne!

Mały książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia. Ponad 2 miesiące później - 9 lipca - odbył się jego uroczysty chrzest. Nie mogło tutaj zabraknąć członków rodziny królewskiej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się na oficjalnych zdjęciach z tego wydarzenia.

Zobacz także: Kate na chrzcie Louisa wyglądała pięknie, ale po raz kolejny założyła kremową kreację. Dlaczego?

Chrzest księcia Louisa

Na uroczystości pojawili się książę Karol wraz z księżną Kamilą, Harry i Meghan, a także rodzice księżnej Kate i jej siostra Pippa z mężem. Niestety zabrakło królowej Elżbiety i księcia Filipa - ze względu na obchody 100. rocznicy powstania RAF i z okazji przyjazdu prezydenta Donalda Trumpa musieli zrezygnować.

W niedzielę na oficjalnej stronie Pałacu Kensington opublikowane zostały zdjęcia z chrztu najmłodszego następcy tronu. Wykonał je Matt Holyoak. Na niektórych fotografiach widać samą księżną Kate z małym synkiem, na niektórych pozuje ona z Williamem, Georgem i Charlotte. A na zbiorowych zdjęciach pojawili się także książę Harry, księżna Meghan i państwo Middleton.

Zobacz także:  Chrzest trzeciego dziecka Kate i Williama już dzisiaj! Znamy szczegóły

Najpiękniejsza stylizacja księżnej Kate:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów