Są nowe zdjęcia Brada Pitta. Media zaniepokojone: tak chudy jeszcze nie był

Emilia Klima 17.05.2017
Brad Pitt
Fotografia: East News

Bardzo szczupła sylwetka Brada Pitta znów stała się przedmiotem dyskusji w mediach. 

Brad Pitt ma za sobą bardzo trudny rok. Medialne rozstanie z Angeliną Jolie, walka o dzieci i w końcu ujawnienie problemów z alkoholem, mocno odbiły się na jego zdrowiu. To właśnie stres związany z rozwodem i sięganie po używki obwinia się za mocno odmienioną sylwetkę gwiazdora. Media wyraźnie szczuplejszej posturze Brada Pitta przyglądają się uważnie z każdym jego publicznym wyjściem. Nie inaczej stało się, kiedy aktor zjawił się na imprezie Netflixa promującej nowy film z jego udziałem, "War Machine".

Brad Pitt wygląda szczuplej niż kiedykolwiek. Aktor dosłownie tonął w marynarce, a spodnie sprawiały wrażenie co najmniej o trzy rozmiary za dużych - relacjonuje "Daily Mail".

Brad Pitt
Fotografia: Brad Pitt

Brad Pitt czuje się dobrze

Aktor w głośnym wywiadzie dla magazynu "GQ" przyznał, że uzależnienie od alkoholu i marihuany wpłynęło na rozpad jego małżeństwa, który był dla niego wyjątkowo bolesnym przeżyciem. Zaznaczył, że terapia, na którą uczęszcza, przynosi skutki i od wielu miesięcy jest czysty. Na imprezie udzielił wywiadu Associated Press, który powinien uspokoić wszystkich martwiących się o jego zdrowie fizyczne i psychiczne.

Nie mam myśli samobójczych ani nic w tym stylu. Na świecie nadal jest wiele piękna i miłości. Jest w porządku. Takie jest życie. Mam dzieci, które są dla mnie najważniejsze, poświęcam im teraz całą swoją uwagę - powiedział.

Warto zauważyć, że w swoim nowym filmie Pitt gra amerykańskiego generała na misji w Afganistanie - przygotowania do roli z pewnością musiały objąć zadbanie o dobrą formę fizyczną. Myślicie, że faktycznie jest się o co martwić?

Brad Pitt
Fotografia: Brad Pitt
Brad Pitt
Fotografia: Brad Pitt
Brad Pitt
Fotografia: Brad Pitt
Brad Pitt
Fotografia: Brad Pitt
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów