Są młodzi, piękni i... właśnie trafili na listę najlepiej zarabiających gwiazd przed trzydziestką

Redakcja 18.11.2016
Taylor Swift
Fotografia: ONS

Ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Są sławni, a przy tym potwornie bogaci. Niejedna osoba chciałaby znaleźć się na ich miejscu. 

Jedni powiedzą, że w życiu najważniejsza jest rodzina. Drudzy z kolei, że liczy się miłość. A jeszcze inni z powyższymi stwierdzeniami zupełnie się nie zgodzą, bo dla nich najważniejsza jest kariera, pieniądze i sława. A gdyby tak… mieć to wszystko? 

Choć wydaje się to niemal niemożliwe, są tacy, których szczęście w biznesie i od czasu do czasu w miłości, nie omija. Ich kariera rozwija się w zawrotnym tempie, są sławni i oczywiście potwornie bogaci. A przy tym, nie mają nawet ukończonych trzydziestu lat. Tak, tak - to właśnie gwiazdy światowej estrady i najlepsi sportowcy, znani z pierwszych stron gazet. 

Magazyn "Forbes" jak co roku opublikował listę najlepiej zarabiających gwiazd przed trzydziestką. Pierwsze miejsce nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Uplasowała się na nim Taylor Swift, która w analizowanym przez magazyn okresie, a więc od 1 czerwca 2015 roku do 1 czerwca 2016 roku, zarobiła aż 170 milionów dolarów. Taki wynik zawdzięcza przede wszystkim kampaniom społecznym, w których bierze udział i rekordowym zarobkom z trasy koncertowej "1989". Sukces nie jest zaskoczeniem - płytę promowało aż sześć singli, a wśród nich "Blank Space", "Shake It Off", czy "Bad Blood", czyli utwory, które wciąż grają stacje radiowe na całym świecie. 

All-ONS_2100503-One_Direction
Fotografia: ons

Im się udało

Na drugiej pozycji uplasowali się muzycy z One Direction, którzy zarobili 110 milionów dolarów. Boysbandowi jak widać nie zaszkodziło nawet odejście jednego z członków, Zayna Malika. Tuż za nimi, ale wciąż na podium znalazł się Lionel Messi. Argentyński piłkarz, napastnik FC Barcelony zarobił 81 milionów dolarów. Jak jednak przypomina "Forbes", w sądzie wciąż toczy się sprawa dotycząca oszust podatkowych, których miał dopuścić się piłkarz i jego ojciec. Sąd uznał ich za winnych, jednak apelacja wciąż trwa. 

Tuż za podium znaleźli się kolejno: Adele (80,5 miliona dolarów), Rihanna (75 miliona dolarów), Justin Bieber (56 miliona dolarów), Novak Djokovic (56 miliona dolarów), Kevin Durant (56 miliona dolarów), The Weeknd (55 miliona dolarów) i Jordan Spieth (53 miliona dolarów). 

All-ONS_2600836-Adele
Fotografia: ons
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów