Sześciolatek zarabia miliony na YouTubie! Wystarczy, że otworzy pudełko z zabawkami

Ryan ToysReview rozpakowuje zabawki w filmiku na YouTube'ie
Fotografia: YouTube/Ryan ToysReview

Ma sześć lat i zajmuje ósme miejsce na liście najlepiej zarabiających youtuberów świata. Ryan ToysReview w filmikach ocenia zabawki i wszyscy to kochają.

Ryan ToysReview to konto na YouTubie, które ma 11,5 miliona subskrybentów. Dorównuje największym youtuberom na świecie. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, że głównym bohaterem na tym kanale jest 6-letni chłopiec! Ryan ocenia zabawki, rodzice nagrywają to, wrzucają do sieci i razem zgarniają miliony.

6-latek hitem YouTube'a

Rodzice 6-letniego Ryana postanowili zrobić ze swojego synka gwiazdę YouTube'a. Na początku jego profil nie był aż tak popularny. Przełom nastąpił w momencie, gdy Ryan otworzył pudło z zabawkami z filmu "Auta". Od tego momentu rodzice z dziećmi chętnie śledzą jego filmiki. Kanał Ryana stał się tak popularny, że jego mama musiała zrezygnować z pracy, żeby się nim zajmować!

Wszelkie poświęcenia opłaciły się jednak. Obecnie Ryan jest gwiazdą YouTube'a. Od 2015 roku zdobył 11,5 mln subskrybentów. Jak donosi amerykański "Forbes", chłopiec zajął 8. miejsce na liście najlepiej zarabiających youtuberów świata. Według informacji podanych przez portal The Verge, w ubiegłym roku Ryan i jego rodzice zarobili 11 mln dolarów. Przeciętnie ich konto powiększa się miesięcznie o 1 mln dolarów.

Zobacz także: Najbogatsi aktorzy na świecie. Lider wcale nie dorobił się na filmach!

Okazuje się, że obecnie Ryan zajmuje pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych youtuberów w Stanach Zjednoczonych. Przebił nawet… Justina Biebera!

Uwielbiamy polskie seriale! A zwłaszcza serialowych aktorów. Zobaczcie, ile każdy z nich zarabia za jeden dzień zdjęciowy. Te kwoty robią wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów