Ryan Reynolds żartuje ze zdjęć żony ucharakteryzowanej na bezdomną. Podpis mistrzowski. Fani: Szykuj się na rozwód

Katarzyna Leszczyńska 07.11.2017
Blake Lively i Ryan Reynolds
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/Ryan Reynolds

Ciekawe, co na to powie aktorka. 

Blake Lively i Ryan Reynolds uchodzą za jedną z najbardziej udanych par Hollywood. Niedawno cały świat zauroczyły życzenia aktorki, które złożyła swojemu mężowi, a które były niezwykle specyficzne. Para znana jest z wyjątkowego poczucia humoru, o czym znów możemy się przekonać.

Zobacz także: "Kevin sam w domu" wróci na Boże Narodzenie! I to w wersji dla dorosłych

Blake Lively obecnie przebywa w Irlandii, na planie najnowszego filmu z udziałem jej i Jude’a Law, pt. „The Rhythm Section”. Do sieci wyciekły zdjęcia z produkcji, na których piękna aktorka jest wyjątkowo oszpecona. Wszystko za sprawą filmowej charakteryzacji. Jej mąż, Ryan Reynolds, postanowił wykorzystać tę sytuację i zrobić żart ukochanej.

Umieścił jej zdjęcie na Instagramie, z opisem „#nofilter”, co oznacza nic innego jak fotografia bez użycia filtra upiększającego, który dostępny jest w tym serwisie społecznościowym. W ten sposób zażartował, że tak jego żona wygląda "w rzeczywistości". 

Blake Lively
Fotografia: East News

Fani są rozbawieni żartem Reynoldsa z Lively

Fani oczywiście uwielbiają parę za ich niezwykłe poczucie humoru. Internauci nie mogli ukryć rozbawienia żartem Reynoldsa, o czym napisali w komentarzach. Większość jest zachwycona zabawnym postem aktora. I komentują w równie zabawny sposób.

OMG, ona nadal wygląda pięknie. Ale ty będziesz miał ogromne kłopoty.

Uwielbiam tę dwójkę.

Szykuj się na rozwód bracie.

To ostatnie raczej im nie grozi. Na pewno nie za tak niewinny żart. Jesteśmy przekonani, że Blake będzie równie zachwycona, co internauci. W końcu oboje uwielbiają stroić sobie żarty z siebie nawzajem i pokazują tym samym ogromny dystans do własnego związku. Poniżej te, o których głośno było niedawno. Wówczas aktor zrobił dowcip żonie z okazji jej urodzin. Wstawił zdjęcie z nią, na którym Lively widoczna jest zaledwie w połowie. Aktorka nie pozostała dłużna ukochanemu i w jego urodziny wstawiła fotografię uciętego Ryana z jego przyjacielem, Ryanem Goslingiem. 

Zobacz także: 40 najlepszych komedii wszech czasów

Wcześniejszy żart Ryana
Fotografia: Instagram/Ryan Reynolds
Odpowiedź Lively na żart Reynoldsa
Fotografia: Instagram/Blake Lively
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów