Ryan Reynolds pokazał zdjęcie z żoną i trzecim dzieckiem! Zdradził też płeć malucha

Zuzanna Morska 18.10.2019
Blake Lively i Ryan Reynolds
Fotografia: instagram.com/blakelively

Aktor w końcu potwierdził, że na świat przyszło już jego trzecie dziecko. Niechcący też zdradził jego płeć!

Ryan Reynolds i Blake Lively to jedna z najgorętszych par światowego show-biznesu. Zakochani wzięli ślub w 2012 roku i od tamtej pory ich rodzina powiększyła się o troje wspaniałych pociech.

Ostatnie dziecko aktorskiej pary przyszło na świat całkiem niedawno - nie jest znana bowiem dokładna data narodzin maluszka. Jedno jest pewne - Ryan nie mógł już dłużej kryć się ze swoim szczęściem i właśnie zamieścił w sieci zdjęcie z żoną, i dzieckiem!

Ryan Reynolds na zdjęciu z żoną i dzieckiem

Media donoszą, że Blake i Ryan po raz trzeci zostali rodzicami już dwa miesiące temu. Jeżeli rzeczywiście tak było, długo udało im się ukryć ten fakt przed opinią publiczną. Para słynie z tego, że zdradza niewiele na temat życia prywatnego. Jednak czasem dzieli się swoim szczęściem z fanami.

Tak było i tym razem. Ryan Reynolds, który został tatą po raz trzeci, pochwalił się właśnie zdjęciem z ukochaną żoną i dzieckiem. Przy okazji zdradził też, jakiej płci jest jego trzeci maluszek.

Aktor zamieścił na Twitterze wpis odnoszący się do kryzysu klimatycznego na świecie.

Kocham Kanadę. Chcę, żeby moje córki mogły bawić się w takim samym otoczeniu, jak ja. Kandydaci, na których będziecie oddawać 21 października głos, będą kształtowali naszą politykę w sprawie klimatu. Jestem dumny z postępu, jaki wykonaliśmy przez ostatnie 4 lata. Sprawdźcie informacje w sprawie głosowania - napisał gwiazdor.

Zauważyliście, że użył słowa "córki"? Wygląda na to, że Reynolds doczekał się właśnie trzeciej córeczki. Nie wiemy jeszcze, jak ma na imię, ale domyślamy się, że wraz z 4-letnią James i 3-letnią Inez muszą sprawiać rodzicom dużo radości!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów