Russell Crowe do reportera: Odpier*** się! Zdenerwowało go jedno pytanie

Emilia Klima 23.05.2017
Russel Crowe
Fotografia: East News

Russel Crowe bardzo nie lubi, kiedy reporter przychodzi na rozmowę z nim nieprzygotowany. 

Hollywoodzkie gwiazdy przyzwyczaiły nas do tego, że jakkolwiek nie irytowałyby ich pytania dziennikarzy, zawsze starają się wybrnąć z sytuacji z uśmiechem i nie dają niczego po sobie poznać. Russel Crowe się nie patyczkuje. Aktor pojawił się w Sydney na premierze swojego nowego filmu "Mummy". Na czerwonym dywanie podeszli do niego prezenterzy stacji radiowej Mix102.3. Crowe dał się namówić na grę w "Dementia Buster", w której sprawdza się pamięć uczestników. I wtedy zaczęły się kłopoty.

Russel Crowe w 2014 roku zagrał w filmie "Noe: wybrany przez Boga". Prowadzący chciał zapytać ,po ile zwierząt z każdego gatunku Noe mógł zabrać na swoją arkę. Niestety, pomylił postacie biblijne i ratowanie zwierząt przed powodzią przypisał Mojżeszowi. Aktor nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

Nie, no nie wierzę. Będziemy mogli to potem wypikać? Mojżesz? On nie miał żadnej arki. Odpir***l się idioto, to był Noe! - powiedział.

Prowadzący wyjaśnił szybko, że zrobił to celowo i na tym właśnie polega gra.

Rusty, spokojnie, nie chciałem cię wkurzyć. Po prostu zapewniamy słuchaczom rozgrzewkę dla mózgu o szóstej rano - wyjaśnił.

Russelowi na premierze towarzyszył Tom Cruise, druga gwiazda filmu "Mummy". I jemu później zadano podstępne pytanie.

Nie wiem, nie wiem, nie, zaraz, nie wiem, o co chodzi. Po pierwsze, to nie był Mojżesz - odpowiedział zmieszany.

Dobra wiadomość jest taka, że złość Russella nie trwała długo i panowie skończyli rozmowę śmiejąc się i wymieniając uścisk. "Prank" można chyba uznać zatem za udany. Coś nam mówi, że żartowniś z australijskiego radia następnym razem zastanowi się jednak dwa razy zanim podejdzie do Russella Crowe'a ;-)  

Tom Cruise, Russell Crowe
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów