Rusin zdradziła co robi, aby być w dobrej formie. Stosuje się do tych 5 zasad. "Takie proste" - piszą internautki

Redakcja 22.08.2017
Kinga Rusin
Fotografia: ONS

Wiele kobiet zapewnia, że skorzysta z jej rad.  

Kinga Rusin, jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, nie ma problemu z pokazywaniem w internecie ciała w bikini. I nie można się dziwić. Dziennikarka jest w doskonałej formie, a sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. 

Rusin jest też niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się swoimi urodowymi, ale i dietetycznymi trikami. W jednym z ostatnich postów na Instagramie dziennikarka zdradziła, co robić, aby czuć się dobrze w swoim ciele i cieszyć się zgrabną sylwetką. Jej zdaniem, wystarczy stosować się do pięciu zasad. 

Zaraz po przebudzeniu wypij szklankę wody z cytryną - obudzi Twój organizm i pobudzi przemianę materii. Przeciągnij się! Zrób parę przysiadów i skłonów - kilka minut prostych, porannych ćwiczeń a będziesz naładowana endorfinami na resztę dnia. Nie wychodź z domu bez śniadania! Koktajl z warzyw i owoców robi się minutę (składniki warto przygotować wieczorem). Jedz małe porcje ale co 3 godziny. Buteleczka soku pomidorowego załatwi sprawę mniejszego posiłku. Białko zwierzęce możesz z powodzeniem zastąpić porcją warzyw strączkowych. Genialna jest ciecierzyca, soczewica czy fasola Jaś. Odstaw słodycze i białe pieczywo - to wystarczy żeby już po kilku dniach zobaczyć różnicę. Zamień chemię na naturę! Zarówno jeśli chodzi o jedzenie jak i kosmetyki. Świeże warzywa i owoce są teraz na wyciągnięcie ręki tak samo jak naturalne ekologiczne kosmetyki - napisała Kinga Rusin. 

Ideał? 

Za dobre rady wdzięczne są internautki, czemu dają wyraz w komentarzach. 

Pani Kingo, mądre słowa i cenne rady na życie. 

Takie proste, warto spróbować. 

Jak zawsze mądre podejście. Zdrowe, naturalne dbanie o siebie to jest to, co cenię sobie u Pani.

Patrząc na Kingę Rusin, chyba warto zastosować się do jej rad. W końcu...kto nie chciałby tak wyglądać? :-) 

Zobacz także: Kinga Rusin rozbierze się dla "Playboya"? Prezenterka stawia jeden warunek 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów