Rusin zaatakowała "Frytkę" w "DD TVN", teraz się tłumaczy. "Żenada", "czysty zabieg PR"

Hanna Skowron 01.10.2018
Kinga Rusin
Fotografia: Justyna ROJEK/East News

Widzowie zarzucają prezenterce hipokryzję.

W niedzielę na kanapie "Dzień Dobry TVN" zasiadła Maja Frykowska. Celebrytka przed laty zdobyła sławę dzięki występowi w "Big Brotherze". Widzowie z pewnością pamiętają scenę w jacuzzi z jej udziałem. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek nawróciła się, zmieniła imię i napisała książkę pt. "Pokonaj siebie", którą przyszła promować w programie śniadaniowym. 

Maja, parę lat temu jeszcze Agnieszka, opowiadała w studiu "DD TVN" o duchowej metamorfozie i swojej wierze w Boga. Jej przemianę najwyraźniej trudno było pojąć prowadzącym program Kindze Rusin i Piotrowi Kraśce, bo atakowali ją niewygodnymi pytaniami

Byłam zagubioną, młodą dziewczyną, czułam, że jeżeli czegoś w swoim życiu nie zmienię, to może się to skończyć źle - mówiła, dodając, że jej historia jest drogą do naśladowania, ale i przestrogą. Tego nie mógł zrozumieć prowadzący.

Każdy z nas popełnia błędy, każdy może zmienić swoje życie. Wspaniale. Tylko nie bardzo rozumiem, jak przy tak drastycznej zmianie życia można powiedzieć, że tamto też jest drogą do naśladowania - pytał Kraśko. 

W momencie, kiedy przyjmujemy Jezusa do swojego serca nasze stare życie umiera i dzieje się coś nowego - odpowiedziała Frytka.

Wtedy w rozmowę wtrąciła się Rusin, która zarzuciła celebrytce, że ta nie odcięła się od starego życia, ponieważ przyjęła zaproszenia do telewizji i promuje nową książkę. Wcale się nie odcinasz - komentowała.

Napastliwy sposób prowadzenia wywiadu wywołał oburzenie wśród widzów, którzy zarzucili prowadzącym brak profesjonalizmu. Po co zaprosiliście Frytkę, żeby ją skompromitować. Nie rozumiem ataku Rusin i Kraśki na nią - grzmieli.

Zobacz także: Półnaga Kinga Rusin pozuje do zdjęcia. W ten sposób chce zwrócić uwagę na ważny problem

Rusin chwali "Frytkę" na Instagramie

Najwyraźniej prezenterka wzięła sobie do serca komentarze, bo postanowiła odnieść się do spotkania z Frykowską na swoim Instagramie. Choć jej sposób prowadzenia rozmowy na to nie wskazywał, dziennikarka przyznała, że historia o nawróceniu "Frytki" ją przekonała, a wiara chrześcijańska jest dla niej ważna. 

Świetna opowieść Mai Frykowskiej o nawróceniu dziś w DDTVN. Czy uwierzyłam? Tak, tym bardziej, że sama w różnych kwestiach nawróciłam się nie raz, a wiara chrześcijańska jest dla mnie ważna. Miałam i mam jeszcze trochę wątpliwości, bo na początku „Frytka” nie chciała jednoznacznie odciąć się od swojej kontrowersyjnej przeszłości i uznać jej za błąd. Ale dopytana to wyjaśniła. Uwierzyłam też w to, że pojawiła się w telewizji ponownie po to, żeby zachęcać do nawrócenia, a nie po to, by dzięki spektakularnemu nawróceniu wrócić na pierwsze strony gazet, magazynów i portali. Ale nie jest to historia oczywista i łatwa. Maja musiała się więc trochę natrudzić, żeby rozwiać nasze wątpliwości. I świetnie sobie poradziła z pewnością wielu inspirując. Gratuluję jej występu - napisała.

Internauci musieli chyba wyczuć nieszczerość, bo pod oświadczeniem Rusin nie brakowało negatywnych komentarzy. Część z nich zarzuciło prezenterce hipokryzję i stwierdziło, że wpis był pijarowskim zabiegiem i próbą "ocieplenia wizerunku".

Post opublikowany tylko po to, aby załagodzić szum powstały w sieci po emisji....słabe notowania prowadzących....czysty zabieg PR (...)

Napastliwość była kompletnie niepotrzebna i nie na miejscu... strzał w kolano... jesteście gospodarzami programu, nikt nie oczekuje spijania sobie z dziubków, ale taki wywiad to żenada.

A ja nie wierzę Rusin bo teraz to co napisała to ewidentnie obrona siebie... Myślę że doskonale zdaję sobie sprawę że pojechała po Majce.

Mam wrażenie, że teraz się tłumaczycie, bo bardzo nieładnie ją dzisiaj zaatakowaliście - pisali.

Myślicie, że Rusin i Kraśko przesadzili?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów