Rusin pozuje w bikini i bez makijażu. Internauci zachwyceni zdjęciem, ale najlepszy komentarz należy do... Piotra Kraśki

Redakcja 14.08.2017
Kinga Rusin
Fotografia: www.instagram.com/kingarusin/?hl=pl

Dziennikarz krótko i konkretnie napisał, co myśli o tym zdjęciu. 

Jeszcze nie tak dawno temu Kinga Rusin wraz z partnerem Markiem Kujawą zwiedzała wyspy Oceanu Spokojnego. Dzięki szczegółowej relacji w mediach społecznościowych wiedzieliśmy, gdzie aktualnie przebywa dziennikarka i jak upływa jej urlop. Teraz Rusin wybrała się na kolejne wakacje, tym razem do Portugalii. Towarzyszy jej córka, Iga. 

Obie panie zdjęciami z wakacji chętnie dzielą się na Instagramie. Oczywiście, ku uciesze fanów. Jedno z nich szczególnie spodobało się internautom. Być może dlatego, że dziennikarka pozuje na nim w basenie, bez makijażu i w seksownym, białym kostiumie kąpielowym.

"Jak nastolatka"

Komentujący szybko zauważyli, że Kinga Rusin wygląda na nich jak nastolatka, a nawet jak własna córka. 

Pani Kingo, wygląda pani przepięknie. Ma pani klasę i naturalność. Jestem pod wrażeniem. 

Przepiękne zdjęcie. Jak nastolatka. 

Ooo myślałam, że to córcia. 

Przecudownie. Niejedna nastolatka chciałaby się prezentować jak pani. Klasa sama w sobie. 

Zdjęciem tak zachwyceni są internauci, że skomentował je nawet Piotr Kraśko, z którym dziennikarka prowadzi program "Dzień dobry TVN". 

Najlepsze zdjęcie z Portugalii - napisał. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko zgodzić się z dziennikarzem. Choć z pewnością na uwagę zasługują także inne zdjęcia Kingi Rusin z pobytu w Portugalii. Zobaczcie sami :-) 

Zobacz także: Kinga Rusin nie publikuje w sieci zdjęć z partnerem. Zrobiła wyjątek na wakacjach. "Najpiękniejsze foto z całego wyjazdu!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów