Rusin nie poprowadzi "Agenta"? Jest oświadczenie gwiazdy! Wbiła szpilę Rozenek

Kinga Rusin w samochodzie na pustyni
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin

Media spekulowały na temat tego, że Kinga Rusin nie poprowadzi już programu "Agent-Gwiazdy". Dziennikarka odniosła się do tych słów i wbiła szpilę Rozenek.

Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje, że Kinga Rusin nie poprowadzi już programu "Agent-Gwiazdy", którego była twarzą od samego początku. Przyczyną tego miał być jej konflikt z inną gwiazdą stacji TVN, Małgorzatą Rozenek-Majdan. Teraz Rusin postanowiła uciąć te plotki. Na swoim Instagramie opublikowała post, który już nie pozostawia wątpliwości. Jednocześnie wbiła nim szpilę Perfekcyjnej.

Kinga Rusin dalej w "Agencie"

Okazuje się, że plotki stworzone przez media nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Kinga Rusin potwierdziła, że nadal będzie prowadzącą programu "Agent-Gwiazdy". Na Instagramie opublikowała zdjęcie z planu programu, informując jednocześnie, że właśnie ruszyły zdjęcia do 4. edycji. Nas zainteresował przede wszystkim post dziennikarki, w którym użyła znanego nam doskonale sformułowania.

Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą "czelendże"! Cóż to teraz będą za emocje! Nawet nie wiadomo, kto będzie prowadził! Zapnijcie pasy – zażartowała Rusin.

Słowo "czelendże" natomiast możemy skojarzyć z programem "Iron Majdan", w którym głównymi bohaterami byli Majdanowie. W jednym z odcinków to Małgorzata Rozenek użyła tego sformułowania. Kinga Rusin już kiedyś powtórzyła go w "Dzień Dobry TVN", gdy rozmawiano właśnie o programie Majdanów. Teraz znów wbiła szpilę Perfekcyjnej.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek nie radzi sobie po kłótni z Rusin? Jest wypowiedź menedżera gwiazdy

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Każdy z nas się zmienia - gwiazdy też. Pamiętamy ich doskonale z dawnych lat, do dziś chętnie oglądamy ich na wizji. Pamiętacie, jak wyglądali dawniej? Tak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów