Rusin na starym zdjęciu z córkami. "Porozmawiamy o tym, skąd się biorą dzieci"

Malwina Wasilewska 25.10.2019
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram.com/kingarusin

Fanki zachwycają się rodzinnym zdjęciem Kingi.

Kinga Rusin ostatnio zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie z córkami zrobione kilkanaście lat temu. Fotografia ta miała być nawiązaniem do tematu edukacji seksualnej, który wzbudza ostatnio w Polsce spore emocje.

Kinga Rusin o edukacji seksualnej

Kinga Rusin w nowym poście poście na Instagramie nawiązała do tematu - skąd się biorą dzieci, który miał być poruszony w najbliższym programie "Dzień dobry TVN". Przy okazji prezenterka pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z lat 90., na którym pokazała się z córkami. Obserwatorki zwróciły szczególną uwagę na jej nieprzemijającą urodę.

Powróćmy jak za dawnych lat... Jutro w "Dzień Dobry TVN" porozmawiamy m.in. o tym, skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy, to warto wiedzieć, jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów. A jak już dzieci przyjdą na świat, to jak on się zmienia? Oj, coś wiem na ten temat. I o tym też jutro będzie. Zapraszamy z @p_krasko od 7:30! - napisała Kinga.

Fanki zasypały Kingę komplementami. Wiele z nich twierdzi, że mimo upływu lat dziennikarka wcale się nie zmienia:

Pani wiecznie młoda, nic się Pani nie zmienia. Fotka piękna!

W szoku jestem! Przecież Pani kompletnie się nie zmieniła, a dziewczyny zdążyły dorosnąć i pójść swoją drogą... Niesamowite, pani Kingo, jednak można...

Pani Kingo. Pani w ogóle się nie zmienia. Młoda.. Piękna. Zdolna. Spełniona Mama. I dumna. Fajne dziewczyny.. Całuję. I tylko pozytywna Energia. Kocham!!!!!

Wy też uważacie, że Kinga się wcale nie zmieniła?

Zobacz także: Małgorzata Socha w ubraniach z sieciówki. Fani gwiazdy zachwyceni!

Cezary Pazura
Rozwiąż quiz

Z którym polskim aktorem powinieneś iść na imprezę? Sprawdź!

Cezary Pazura

1. Który z tych filmów podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów