Media od lat piszą o niechęci Rusin i Rozenek. Dziennikarka skomentowała śpiew Perfekcyjnej na ramówce. Wymownie

Katarzyna Leszczyńska 01.02.2018
Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Fotografie: X-NEWS oraz Instagram/Kinga Rusin

Na konferencji było widać, że Rozenek i Wojewódzki za sobą nie przepadają. 

Media ostatnio żyją awanturą Małgorzaty Rozenek-Majdan z Kubą Wojewódzkim. Głos w sprawie zabiera coraz więcej gwiazd. Niedawno po jednej ze stron konfliktu postawiła się Karolina Korwin-Piotrowska. Emocji całej sytuacji dodała ostatnia ramówka stacji TVN, podczas której obie gwiazdy znalazły się obok siebie i musiały tolerować swoją obecność. Całą sytuację skomentowała dziennikarka znana ze stacji, Kinga Rusin, która swego czasu również była skonfliktowana z kolegami ze stacji.

Zobacz także: Wojewódzki groził ujawnieniem „kompromitujących smsów” od Rozenek. Sprawę komentuje Korwin-Piotrowska. Tajemniczo

Trzeba przyznać, że obie gwiazdy miały ekscytujące prezentacje swoich programów. Kuba Wojewódzki na scenę wszedł w towarzystwie dwóch ponętnie ubranych kobiet i orkiestry. Małgorzata Rozenek-Majdan natomiast swój najnowszy program „Iron Majdan” promowała występem na scenie, podczas którego zaśpiewała rockowy utwór. Na gitarze przygrywał jej mąż, Radosław Majdan.

Zobacz także: Rozenek zaśpiewała na ramówce TVN. „Wychodzi mi to najgorzej na świecie”. Najlepszy komentarz Majdana

Kuba Wojewódzki, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan na konferencji TVN
Fotografia: EAST NEWS

Kinga Rusin komentuje występ Wojewódzkiego i Rozenek

Spotkanie na jednej konferencji obu gwiazd jest obecnie głośno komentowane, m.in.: przez Karolinę Korwin-Piotrowską, która opublikowała zdjęcie z gali, uwieczniające siedzącego z tyłu sali w samotności Wojewódzkiego. Głos w sprawie zabrała również Kinga Rusin, która wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z Party.pl, zapytana właśnie o występ Rozenek i Wojewódzkiego na konferencji TVN-u. Dziennikarka dawniej była skonfliktowana z obiema gwiazdami.

Gdy Rozenek rozstała się z mężem, media donosiły o bliskiej relacji Małgorzaty z Piotrem Kraśko, który jest mężem najlepszej przyjaciółki Rusin. Wówczas powstały plotki, że przez Perfekcyjną Panią Domu małżeństwo Kraśki przechodziło kryzys. Żadna ze stron tego nie skomentowała, ale pomiędzy gwiazdami dochodziło do słownego dogryzania sobie na Instagramie.

 Jeżeli chodzi o Wojewódzkiego natomiast, Rusin podobno miała mu za złe, że w swoich felietonach pisał o niej, że z wyższością traktuje kolegów ze stacji. Doszło pomiędzy nimi jednak do porozumienia. Jak dziennikarka zdecydowała się skomentować występy obojga?

Show must go on. Ja robię swoje, nie oceniam w ogóle, to nie jest moje zadanie. Robię swoje, uważam, że prowadzę świetny program, który się obroni jakością i tyle – powiedziała Rusin.

Dziennikarka zapytała prezenterkę również o to, czy jej zdaniem oba występy mogły być spowodowane próbą sił obu gwiazd. Zdaniem Rusin najważniejsze jest to, żeby widzowie byli zadowoleni. Jak powiedziała dziennikarka „show must go on”, czyli „przedstawienie musi trwać”. Jesteśmy przekonani, że to nie ostatni raz, gdy dochodzi do starcia między Rozenek a Wojewódzkim.

Kinga Rusin konferencja TVN
Fotografia: X-NEWS
Kuba Wojewódzki konferencja TVN
Fotografia: X-NEWS
Małgorzata Rozenek-Majdan konferencja TVN
Fotografia: X-NEWS

Zobacz w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Kingi Rusin:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów