Rusin i Wiśniewski rozmawiali w "DDTVN" o miłości. Ale jej dogryzł. "Coś o tym wiesz". Nie czekała z odpowiedzią

Emilia Klima 18.09.2017
Michał Wiśniewski
Fotografia: East News

Wizyta Michała Wiśniewskiego w studiu "Dzień Dobry TVN" zakończyła się niespodziewaną dyskusją na temat miłości z prowadzącą. 

Michał Wiśniewski w niedzielę był gościem w studiu "Dzień Dobry TVN". Muzyk w tym roku obchodzi 30-lecie obecności na scenie muzycznej i właśnie tego dotyczyła rozmowa. Później wyemitowano jednak materiał o jego życiu, również tym prywatnym. Lider zespołu "Ich Troje" ma za sobą trzy małżeństwa z byłymi wokalistkami grupy (Magdą Femme i Anną Świątczak) oraz tancerką Martą Mandrykiewicz (Mandaryna). Obecnie jest związany z Dominiką Tajner.

Materiał, w którym wspomniano o jego burzliwym życiu uczuciowym i pokazano zdjęcie ze wszystkich czterech ślubów, mocno nie przypadł mu do gustu.

Po obejrzeniu tego materiału, chciałbym powiedzieć, że to jest ciekawe, że widzę taką zbitkę po raz kolejny i za każdym razem się dziwię, jak można to tak zbić? Na przykład pod kątem tego, że Michał sobie wybrał… To jest takie trochę na fair, jak można napisać, że Michał sobie wybrał i zakochał się w wokalistce, i rzucił Mandarynę, dajmy na to. Albo rzucił Anię i zakochał się w Dominice. Ludzie, skąd to można wziąć?! To chyba tylko z głowy albo z innej części ciała. Nie wolno takich rzeczy robić. Życie pisze swoje scenariusze - skomentował.

Taki obrót spraw nieco zaskoczył prowadzącą Kingę Rusin, która próbowała załagodzić sytuację. 

Ja sobie tak myślałam, patrząc na to, że to mistrzostwo świata, że to udało się tak właśnie to zbić, bo twoje życie jest niezwykle bogate i obfituje w wiele wydarzeń, że miałeś szczęście do kobiet. Czy możesz powiedzieć to samo, że one miały szczęście do ciebie? - zapytała. 

Ale to tylko jeszcze bardziej zdenerwowało Wiśniewskiego. 

 

Chyba nie miałem szczęścia do kobiet. Moja żona powtarza, że szczęście to jest wtedy i apogeum miłości, kiedy na samym końcu trzymasz się za rękę, nie na samym początku. To słowo „kocham cię”… Ona zresztą skorygowała wiele moich tekstów. „Piękna jest miłość, która nie boli” – nie! Nie ma miłości, która nie boli. Ty też powinnaś coś o tym wiedzieć - stwierdził.

Wiśniewski chciał w ten sposób odnieść się do jej życia prywatnego i nawiązać do zakończonego rozwodem małżeństwa z Tomaszem Lisem. Rusin od wielu lat jest w szczęśliwym związku z prawnikiem Markiem Kujawą i nie mogła zgodzić się ze stwierdzeniem swojego gościa. 

Moja miłość nie boli. Twoja boli? - odpowiedziała. 

Każda miłość… Ta nie, a może inna? Każda miłość boli - trzymał się swojej wersji Wiśniewski.

To nie była miłość, jak boli - nie dawała za wygraną prowadząca. 

A Waszym zdaniem, kto ma rację? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów