Rusin i Kraśko zaatakowali gościa w "DD TVN". Widzowie: "Brak szacunku"

Paulina Ermel 30.09.2018
Kinga Rusin i Piotr Kraśko
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gościem niedzielnego programu była Maja Frykowska, która po "Big Brotherze" przeszła niezwykłą metamorfozę. Prowadzący zadali jej w związku ze zmianą dużo niewygodnych pytań.

Maja Frykowska, która kiedyś znana była jako "Frytka", ma za sobą długą i burzliwą drogę w show-biznesie. Zanim znalazła się w tym miejscu, sporo się w jej życiu wydarzyło. Wzięła udział w programie "Big Brother", gdzie była jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci. Dzisiaj przeszła metamorfozę i nawróciła się na wiarę w Boga. I właśnie o tym opowiadała w studiu "Dzień Dobry TVN". Prowadzącym chyba trudno było zrozumieć tę zmianę i dlatego atakowali Frykowską niewygodnymi pytaniami.

Rusin i Kraśko atakują Frykowską

Maja Frykowska po występie w "Big Brotherze" nie miała najlepszej opinii - zdarzało się, że ludzie wytykali ją na ulicy. W programie przyznała jednak, że tego nie żałuje, bo każdy musi popełniać błędy. I właśnie tego uczepił się Piotr Kraśko.

"Każdy człowiek czegoś żałuje. Uważam, że to nic złego powiedzieć: gdybym był starszy i mądrzejszy, to bym tego nie zrobił" - powiedział prowadzący. 

Frykowska odpowiedziała: "Jest ten etap, kiedy jesteśmy młodzi i musimy pewne rzeczy przeżyć. Nie żałuję, bo Bóg mnie oczyścił z tego. Nawróciłam się".

Później było już tylko gorzej. Niebawem wyjdzie książka Frykowskiej pt. "Pokonaj siebie". Kraśko zacytował fragment, pytając, czy droga Mai jest drogą do naśladowania, czy przestrogą. Frykowska odpowiedziała, że jednym i drugim. 

"Przepraszam. Powiedziałaś, że Twoje historia jest drogą do naśladowania?" - przerwał Kraśko. "Frytka" odpowiedziała: "Nie tyle drogą do naśladowania. My tak naprawdę naśladujemy Chrystusa i staramy się żyć zgodnie ze Słowem Bożym". Kraśko nie odpuszczał: "Każdy z nas popełnia błędy, każdy może zmienić swoje życie. Wspaniale. Tylko nie bardzo rozumiem, jak przy tak drastycznej zmianie życia można powiedzieć, że tamto też jest drogą do naśladowania".

Zobacz także: Wojna Rusin i Rozenek. Głos zabrała Iga Lis!

W międzyczasie włączyła się Kinga Rusin, która wyraźnie zaznaczyła, że popularność "Frytki" wynika wyłącznie ze skandalicznego życia, które prowadziła dzisiaj.

Widzowie zniesmaczeni

Rozmowa nie przypadła do gustu widzom. Na fanpage'u "Dzień dobry TVN" pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których wynika, że Rusin i Kraśko zachowali się nieprofesjonalnie.

Po co zaprosiliście Frytkę, żeby ją skompromitować. Nie rozumiem ataku Rusin i Kraśki na nią.

Pani Kinga i Pan Piotr atakują gościa programu, a nie rozmawiają. Żenujący wywiad.

Zgadzacie się z opinią innych widzów?

EN_01341564_0023
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ciekawi jesteście tego, jak mieszka Kinga Rusin? Dziennikarka ma wyczucie stylu! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów