Ciąg dalszy awantury. Rusin dotknięta słowami Majdana. Krupa staje po jej stronie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na ramówce TVN-u wiosna 2018
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Nie wiadomo kiedy znów wybuchła ogromna awantura w mediach. Najpierw Kinga Rusin napisała post, w którym nazwała Rozenek "wypindrzoną lalą". Ten szybko doczekał się komentarza samej zainteresowanej. To wystarczyło, by w konflikt włączyły się też inne gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan znów w oku cyklonu. Jeszcze niedawno szykowała się na wojnę z Kubą Wojewódzkim, teraz oberwało jej się od kolejnej gwiazdy TVN-u. Poszło o kosmetyki: Rozenek stała się twarzą marki Avon. To nie spodobało się Kindze Rusin, która od lat prowadzi własną, przyjazną naturze, markę Pat&Rub. Kością niezgody jest testowanie produktów na zwierzętach. Właśnie o tym w obszernym poście napisała Rusin, która od dłuższego czasu znana jest z obrony natury i praw zwierząt.

Rusin odpowiada Majdanowi

To właśnie ten post Kingi Rusin rozpoczął całą tę aferę. Małgorzata Rozenek w bardzo dyplomatyczny sposób odniosła się do postu Rusin. Jej mężowi jednak puściły nerwy. Radosław Majdan  odpowiedział Rusin w obszernym poście, stając w obronie Małgosi. Napisał, że cała rodzina wspiera jego żonę i zaapelował do Rusin o zaprzestanie oskarżeń w stronę "Perfekcyjnej".

Z obrzydzeniem patrzę na to, z jakimi zawistnikami musi codziennie mierzyć się Małgosia. Rusin za cel swoich ataków obrała moją żonę. Cel bardzo dobry, bo jak widać dzięki jej nazwisku, marka niszowych kosmetyków dotarła do szerszego grona. Dlaczego Rusin nie atakuje swoich koleżanek, które reklamują inne marki kosmetyków? Czy dlatego, że ich relacje towarzyskie ucierpiałyby na tym? Prawa zwierząt są ważne, tylko jeżeli mogą być wykorzystane w celebryckiej wojence? Brawo za „moralność”! A odnośnie postawy Rusin wobec obrony środowiska - sama z dumą nosi skórzane rzeczy i futra. Promuje jeździectwo, które jest na czarnej liście PETA. I ona mówi o mojej żonie „hipokrytka”? Kingo, bardzo Cię proszę w swoje medialne wojenki nie włączaj mojego Teścia, który ma więcej honoru i klasy niż tacy ludzie jak Ty. A poza tym uwagi kobiet na temat wyglądu innej kobiety to już jest bardziej niż żenujące. Zresztą tak jak cały twój wpis - napisał Majdan pod zdjęciem Rusin w futrzanej kamizelce. 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Rusin. Dziennikarka poczuła się urażona słowami Majdana. Zarzuciła mu też kłamstwo. 

Radosław Majdan postanowił zabrać głos. Tym razem to on mnie obraził i na dodatek skłamał. Nie chcę, ale muszę znów się ustosunkować: Radku, skoro używasz słowa „obrzydliwe”, obrzydliwe jest to, że Twoja żona ciężko mnie obraziła i teraz zrobiłeś to również Ty pisząc, że cynicznie wykorzystuję prawa zwierząt (a to do promocji kosmetyków, a to żeby zrobić przykrość Twojej żonie). Obrzydliwe jest również to, że robicie mi zarzuty jednocześnie uwijając się na scenie podczas imprezy Avonu, który akceptuje okrutne testy na zwierzętach dla zysku.

Kinga Rusin postanowiła też wykorzystać to, że otrzymała słowa wsparcia od wielu gwiazd, w tym Magdy Gessler. Oprócz tego wspomniała o Joannie Krupie, która "uświadomiła ją, że Avon testuje swoje produkty na zwierzętach". Ten argument dziennikarka podała w związku z tym, dlaczego wcześniej nie pisała o innych ambasadorach marki. Słowa Rusin są bardzo emocjonalne. 

Nie będę pozwalała na Wasze ataki na moją wiarygodność i Wasze fake newsy. Opublikowane przez Ciebie zdjęcie nie przedstawia futra naturalnego. Kiepska próba zdyskredytowania mnie. Natomiast widok M. Rozenek poprzedniej zimy w różnych futrach, a to z lisa a to z jenota mam ciągle przed oczami - wygooglujmy sobie to wszystko. To jak jest? Kochacie wszystkie zwierzątka czy tylko buldożki? Nie pisałam wcześniej o innych ambasadorkach Avonu, bo po prostu do głowy mi nie przyszło, że ta marka testuje na zwierzętach! Dopiero Joanna Krupa mi to uzmysłowiła. Nędzna jest też próba Twojego uderzenia w moje kosmetyki Pat&Rub, które właśnie zdobyły rynek. I które są, jak widać po tym co teraz robicie, Waszym przeciwieństwem: są naturalne, etyczne i nie są tanie.

W konflikt gwiazd wmieszały się już inni celebryci. Jedni wyrażają swoje poparcie poprzez polubienie postu, inni otwarcie komentują ich słowa.Ta afera z pewnością przybrała już na sile.

Zobacz także: Rusin po raz kolejny włącza się do sporu Rozenek i Krupy. "Trzeba wybrać: kasa albo wizerunek"

Krupa popiera Rusin w konflikcie z Rozenek

Swoje zdanie postanowiła przedstawić również wywołana do tablicy Joanna Krupa. Modelka znana jest z tego, że jest zagorzałą obrończynią praw zwierząt. W związku z tym trudno by było, żeby nie skomentowała całej sytuacji, zwłaszcza że Rusin wspomniała o niej w poście. Krupa wyraźnie poparła dziennikarkę. 

Kochani, jak do tej pory nie komentowałam zaistniałej sytuacji, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa i obrażanie mojej koleżanki, która również jak ja dba o prawa zwierząt. Ja nigdy nie walczyłam o kontrakt z wiadomą firmą, rozmowy były, ale zostały zaprzestane w momencie, gdy dowiedziałam się, ze testują na zwierzętach. Nie pozwolę, by ktoś mnie obrażał i mówił nieprawdę. W takich sytuacjach atak nie jest dobrym rozwiązaniem, rozumiem, że można czegoś nie wiedzieć lub być wprowadzonym w błąd przez firmę, ale wystarczy przyznać się do błędu i postąpić według swojego sumienia. Ja i Kinga nie atakujemy, dbamy o dobra zwierząt, chcemy uświadamiać ludzi, mając świadomość tego, ze świata nie zbawimy, ale choć może przez chwilę zastanowimy się, stojąc przed półką sklepową, które firmy nie krzywdzą zwierząt. Wiele lat współpracuję z PETA, niejednokrotnie ryzykowałam swoją karierę, porywając się na akcje, które wzbudzały wiele kontrowersji i miały na celu obronę praw zwierząt. Wierzę w to, co robię i szanuję ludzi, którzy również mają odwagę mówić o tym, co myślą i walczyć o dobro zwierząt. Moja Mama zawsze mówi „kto zjada flaki myśli, że każdy taki..." - napisała na Instagramie Krupa.

Nie tylko jurorka "Top Model" stanęła po stronie Rusin. Wiele gwiazd popiera jej sprzeciw. Są jednak również tacy celebryci, którzy stoją murem za Majdanami i twierdzą, że Rusin przesadziła. A po czyjej stronie wy jesteście? Coś czujemy, że ten konflikt szybko się nie zakończy. Na pewno nie pokojowo. Poniżej znajdziecie wszystkie posty w całości. 

Zobacz także: Doda kpi z zachowania Rozenek. "Perfekcyjna" jest zazdrosna o piosenkarkę?

Każdy z nas się zmienia - gwiazdy też. Pamiętamy ich doskonale z dawnych lat, do dziś chętnie oglądamy ich na wizji. Pamiętacie, jak wyglądali dawniej? Tak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów