Rusin broni nowej twarzy Magdaleny Mielcarz i wbija szpilkę Hannie Lis. "A mi się podoba!"

Anna Respondek 16.10.2017
Kinga Rusin
Fotografia: Instagram/kingarusin/magdalena.mielcarz

Zapowiada się kolejna medialna kłótnia.

Metamorfoza Magdaleny Mielcarz nadal budzi kontrowersje. Jedni zastanawiają się nad tym, dlaczego postanowiła się oszpecić, inni uważają, że wygląda świetnie. Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się sama zainteresowana. W jej obronie stanęły również znane gwiazdy. 

Mielcarz w kilku słowach odniosła się do całej "burzy", którą wywołała zmiana jej image'u. Stwierdziła, że ma dość wyglądania jak Barbie, przyklejania sztucznych rzęs i spełniania oczekiwań całego świata. 

Jestem zmęczona ubieraniem się w krótkie spódnice, doklejaniem rzęs, malowaniem się na "Barbie", spełnianiem czyiś oczekiwań, tańczeniem jak mi zagrają. Nie jestem małą dziewczynką, tylko dojrzałą kobietą, ubieram się jak chcę, maluję jak chcę, mówię co myślę. Dzisiaj spełniam swoje oczekiwania - napisała. 

Do jej apelu dołączyły się inne znane osoby. Post skomentowała między innymi Anna Lewandowska, która oceniła go jednym słowem "bingo" i w całości zgodziła się z przekazem modelki. Jednak największą uwagę zwraca komentarz Kingi Rusin, która nie tylko wychwala naturalny wygląd, ale również dogryza swojej byłej "przyjaciółce" Hannie Lis i innej miłośniczce wyglądu Barbie, Małgorzacie Rozenek

A mi tam się podoba Twój nowy "look"! Bez wydętych warg i napchanych czymś policzków, bez sztucznych rzęs i domalowanych brwi. Jest z jajem! - napisała zachwycona.

Myślicie, że była koleżanka jej odpowie? 

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów