Rubik ma dość. Sama napisze podręcznik do edukacji seksualnej Polaków

Martyna Wojciechowska 30.04.2018
Anja Rubik
Fotografia: Instagram.com/anjaubik

Modelka zdradziła swoje plany.

Po głośnej kampanii #sexedpl Anja Rubik zapowiada kolejne kroki mające na celu szerzenie edukacji seksualnej wśród Polaków. W programie "Dzień Dobry TVN" modelka zdradziła swoje plany. Zapowiada się prawdziwa rewolucja.

Zobacz także: Anja Rubik zdradziła intymnie szczegóły z przeszłości: "Teraz żałuję"

Anja Rubik o edukacji seksualnej Polaków

Podczas festiwalu Netia Off Camera w Krakowie Anja Rubik opowiedziała o swoich najbliższych planach. Potwierdziła, że jest w trakcie przygotowywania podręcznika o edukacji seksualnej. Ma być on skierowany przede wszystkim do młodzieży, ale nie zabraknie w nim też tematów dla rodziców. Na jego napisanie Anja dała sobie rok. Jak twierdzi modelka, do prac nad podręcznikiem zaangażowany jest sztab specjalistów.

Ta kampania będzie nadal żyła – mówiła Anja o kampanii #sexedpl w programie "Dzień Dobry TVN". – Mamy plany na ten rok, m.in. wydanie podręcznika – wyznała.

Rubik odniosła się też do początków #sexedpl. Twierdzi, że niczego by w niej nie zmieniła.

Żyjemy w czasach pewnego absurdu, jesteśmy otoczeni obrazami pełnymi seksu i erotyki, a z drugiej strony, nie możemy usiąść swobodnie, normalnie porozmawiać na temat seksu. A wiadomo, że seks dotyczy naszego codziennego życia i zdrowia – dodała.

Zgadzacie się z jej zdaniem?

Zobacz także: Anja Rubik w szczerym wywiadzie opowiedziała o rozwodzie i zdradziła powody rozstania

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów