Rozwód w rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham potwierdza

Hanna Skowron 19.03.2019
Brytyjska rodzina królewska
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Poważny kryzys w rodzinie królewskiej. Lady Davina Windsor i Gary Lewis rozwodzą się po 14 latach małżeństwa!

Od momentu ślubu księcia Harry'ego z księżną Meghan co i rusz pojawiają się informacje, że para przechodzi kryzys. Powodem może być fakt, że Meghan jest rozwódką i w dodatku ostatnie lata spędziła w samym środku amerykańskiego show-biznesu, co nie do końca może pasować królowej Elżbiecie.

Okazuje się jednak, że małżeństwo Meghan i Harry'ego ma się dobrze, a para oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. W tym czasie jednak doszło do rozwodu innej pary należącej do rodziny królewskiej!

Rozwód w rodzinie królewskiej

Pałac Buckingham potwierdził w rozmowie z agazynem "HELLO!", że Davina Windsor i Gary Lewis się rozwiedli. I to po 14 latach małżeństwa! Jak to się stało? Otóż mówi się, że małżeństwo nie przetrwało próby czasu i małżonków mogły poróżnić kwestie kulturowe.

Lady Davina Windsor i Gary Lewsi poznali się w 2000 roku na Bali. Ślub wzięli już 4 lata później, a następnie przyszła na świat dwójka ich dzieci. Ceremonia odbyła się w kaplicy w Pałacu Kensington i była prywatną uroczystością. Niestety małżeństwo po 14 latach się rozpadło. Davina pozostała z dziećmi w Londynie, a Gary wrócił do rodzinnej Szkocji.

Warto dodać, że Davina Windsor jest córką kuzyna królowej – księcia Gloucester. Jest też 30. w kolejce do tronu.

EN_00949719_0060
Fotografia: Lady Davina Windsor i Gary Lewis

Chcielibyście zobaczyć kiedyś prawdziwie królewski zamek na żywo? Znaleźliśmy dla was 9 najpiękniejszych zamków na świecie. Robią niesamowite wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów