Wiśniewski i Tajner jednak się rozwodzą? Jest komentarz Dominiki!

Zuzanna Morska 14.06.2019
Dominika Tajner
Fotografia: instagram.com/dominika_tajner

Od kilku dni nie cichną spekulacje, że para jednak walczy o swoje małżeństwo. Do plotek postanowiła odnieść się sama Dominika Tajner. Zobaczcie, co powiedziała!

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód i tym samym zaskoczył nie tylko fanów, ale również swoją żonę Dominikę Tajner. Ukochana muzyka nie wiedziała, że jej mąż ma takie plany, o czym zresztą opowiedziała w mediach.

I choć małżeństwo Wiśniewskich przechodzi do przeszłości, fani wciąż doszukują się sygnałów, które mogłyby świadczyć o tym, że walczą o ten związek. Spekulacje postanowiła jednak uciąć sama Dominika Tajner.

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner

Od kiedy Wiśniewski złożył pozew o rozwód, w życiu tej dwójki wydarzyło się naprawdę wiele. Syn Dominiki Tajner trafił do szpitala i wtedy żonę wspierał Wiśniewski. Fani zaczęli spekulować, że może ta dwójka jeszcze do siebie wróci.

Niewyjaśniona pozostała też sprawa tatuażu, jaki Dominika zrobiła z miłości do wokalisty. Miała go usunąć, a okazuje się, że jeszcze go poprawiła. Atmosferę podgrzewa dodatkowo fakt, że przyjaciel Tajner - Daniel Kuczaj - przyznał, że pozew został złożony pochopnie, a między Michałem i Dominiką się układa.

Te słowa postanowiła skomentować Dominika Tajner.

To bzdura! Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie.

Wygląda na to, że decyzja zapadła.

Ten wyjątkowy projekt robi furorę! Wszystko dlatego, że na zdjęciach możemy zobaczyć gwiazdy i ich... młodsze wcielenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów