Rozpłakała się po opalaniu natryskowym. Zobacz, co stało się z jej twarzą

Martyna Wojciechowska 02.05.2018
Alex Vinklarek
Fotografia: Twitter.com/alexvinklarek

Takiego efektu się nie spodziewała...

Wraz z nadejściem wiosny 17-letnia Alex Vinklarek zamarzyła o pięknej opaleniźnie. Aby uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem, zdecydowała się na opalanie natryskowe. Niestety rezultat jej nie zachwycił. Wszystko przez jeden szczegół...

Zobacz także: Blogerka przez tydzień piła sok z buraków. Efekty eksperymentu zaskoczyły ją samą

Zaliczyła wpadkę po użyciu samoopalacza

Alex Vinklarek wielokrotnie korzystała z opalania natryskowego. Dzięki niemu jej skóra zawsze wyglądała zdrowo i promiennie. Niestety jej ostatnia wizyta w salonie piękności skończyła się dosyć zabawnie. 

Alex w poście na Twitterze wyznała, że zaraz po opalaniu natryskowym zaczęła oglądać wzruszający film. Produkt nie zdążył wchłonąć się w skórę, gdy dziewczyna wybuchnęła płaczem. 17-latka pokazała, co dzieje się z samoopalaczem po zetknięciu z wodą.

Poszłam na opalanie spray'em do salonu kosmetycznego, bo w weekend miałam mieć zawody cheerleaderek. Tylko w takich sytuacjach używam tego typu zabiegów. Po wszystkim wróciłam do samochodu i zaczęłam oglądać filmiki. Jeden z nich pokazywał moment, kiedy zaginiony pies wraca do długim czasie do swojego pana - powiedziała w rozmowie z Metro.co.uk. 

Na jej twarzy pojawiły się bardzo widoczne zacieki. Najnowsze zdjęcia Alex rozbawiły internautów do łez. Do tej pory jej post polubiło ponad 100 tysięcy osób. Jeśli zależy wam na idealnej opaleniźnie, nie bierzcie z niej przykładu!

Db-3JKyVMAAOD16 (1)
Fotografia: Twitter.com/AlexVinklarek

Zobacz także: Jabłka są zdrowe, ale niektóre z nich mogą zaszkodzić. 10 produktów, których nie można spożywać regularnie

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów