Zawadzka skomentowała rozstanie z Roznerskim w mocnych słowach. Teraz swoją wersję przedstawia aktor

Anna Respondek 03.01.2018
Zawadzka skomentowała rozstanie z Roznerskim w mocnych słowach. Teraz swoją wersję przedstawia aktor
Fotografia: Instagram/marcelina_zawadzka

Nie kryje swojego zdenerwowania. 

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka spotykali się przez niecałe cztery miesiące, jednak ich związek wzbudzał zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów pary. Niestety relacja nie przetrwała, o czym jako pierwsza opowiedziała modelka.

Choć od października minęły już ponad dwa miesiące, fani nie przestają spekulować, dlaczego doszło do rozstania. Roznerski, który zazwyczaj nie komentuje swojego życia prywatnego, tym razem postanowił zrobić wyjątek i ostatecznie zakończyć wszystkie plotki, w szczególności te, które stawiają go w złym świetle. W rozmowie z magazynem "Party" zaznaczył, że większość informacji na jego temat nie jest prawdziwa. 

Zrobiono ze mnie jakiegoś bawidamka i przyprawiono mi gębę człowieka, który nie może sobie ułożyć życia osobistego. 90 procent tego, co o mnie napisano, to bzdury! - zaznaczył. 

Roznerski, podobnie jak Zawadzka, przyznał, że ma bardzo napięty grafik, a czas wolny stara się poświęcać przede wszystkim synowi. Pomimo to chce odnieść sukces w życiu prywatnym i liczy na to, że kiedyś założy rodzinę. 

Wolałbym osiągnąć sukces prywatny. Chciałbym dawać coś od siebie, ale też dostawać coś w zamian. Po prostu współgrać i uzupełniać się z drugą osobą. Chcę grać, wychowywać spokojnie syna. Kiedyś na pewno będę miał żonę i więcej dzieci, ale to jest moje życie! - podkreślił. 

Obecnie aktor nie planuje wchodzić w nowy związek i chce odpocząć od miłości, jak wyznał potrzebuje na chwilę się "zatrzymać". 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów