Rozenek zdjęciem z koncertu wywołała poruszenie. Poszło o dziwny gest. Teraz się tłumaczy

Redakcja 05.06.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Jeden gest "Perfekcyjnej" sprawił, że znów jest o niej głośno. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan piątkowy wieczór spędzili na koncercie zespołu "Kings of Leon" organizowanym w ramach festiwalu Orange Warsaw Festival. Oczywiście prowadząca "Projekt Lady" zdjęciami z koncertu pochwaliła się na Instagramie. 

Jedna z fotografii wywołała szczególne poruszenie wśród internautów. Chodzi o zdjęcie, na którym "Perfekcyjna" pokazuje ręką pewien gest. Jeden z internautów nie mając pewności, co oznacza, wprost o to zapytał. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan

Wpadka czy celowe działanie? 

Komentujący pośpieszyli z odpowiedzią zaniepokojonemu internaucie. Jedni stwierdzili, że to gest satanistyczny, inni, że to język migowy, a jeszcze inni po prostu zachwycali się kolejnym zdjęciem "Perfekcyjnej". 

Ten gest to po prostu rogacz. Bardzo nieładny gest. Musi Pani uważać - napisał internauta na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Ten gest to chwalenie szatana...następna gwiazda illuminati - dodał kolejny. 

Ten gest w migowym znaczy coś innego, trochę edukacji - zauważyła internautka. 

Na zaczepkę fanów odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, którym tłumaczy swoje intencje.

Po prostu ;-) Miłego dnia, Kochani - napisała prowadząca "Projekt Lady". 

1
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

"Coś tu się nie zgadza..."

Nie wszystkich jednak przekonała odpowiedź Rozenek. Wśród pozytywnych komentarzy można znaleźć i te, w których internauci zauważają, że gest, który wykonała "Perfekcyjna" niewiele ma wspólnego z językiem migowym. 

Owszem, tyle że tak jak na zdjęciu czyli wewnętrzną częścią dłoni, a tak jak jest pokazane pod ostatnim Pani postem w języku migowym nie oznacza nic, co najwyżej oznacza to szatana. Na migowym strasznie się czepiają takich szczegółów także następnym razem wnętrzem dłoni i będzie OK - napisał internauta.

O ile wiem i sprawdziłam, to "kocham cię" w języku migowym pokazuje się wewnętrzną stroną dłoni...więc coś tu się nie zgadza - zauważa kolejny. 

Cóż, nie każdy musi być specjalistą języka migowego. Najważniejsze, że Małgorzata Rozenek-Majdan miała dobre intencje :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów