Rozenek zbiera pieniądze na leczenie znajomej. Fani hejtują, a ona odpowiada!

Julita Buczek 08.04.2019
Małgorzta Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan parę dni temu postanowiła pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorej na raka pierwszej żony Jacka Rozenka.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja na temat pierwszej żony Jacka Rozenka, Katarzyny Litwiniak. Jak się okazało, kobieta od lat walczy z nowotworem. Kiedy już myślała, że udało jej się wygrać z tą ciężką chorobą, niespodziewanie usłyszała kolejną diagnozę.

Zobacz także: Była żona Jacka Rozenka walczy z rakiem. Małgorzata Rozenek zaapelowała o pomoc do swoich fanów

Rozenek-Majdan zbiera pieniądze dla byłej żony Jacka Rozenka

Katarzyna Litwiniak usłyszała od lekarzy, że nowotwór atakuje jej kości. Jedynym ratunkiem jest terapia za granicą, która kosztuje ponad 170 tysięcy złotych. Ta smutna wiadomość skłoniła syna Rozenka i Litwiniuk, Adriana, do zainicjowania w sieci publicznej zbiórki, do której przyłączyli się Jacek oraz Małgorzata.

Rozenek-Majdan postanowiła zachęcić swoich fanów do przekazywania pieniędzy na szczytny cel. Niestety nie wszystkim obserwatorom Małgorzaty spodobała się jej inicjatywa. Większość postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Z całym szacunkiem, wy, którzy opływacie w luksusy, prosicie nas szarych ludzi o pomoc?! Wstyd! Pani Rozenek, mając takie wpływy, powinna dawno to zasponsorować z mężem. Macie pensje, o jakich marzą Polacy. Jeśli miałbym takie konto, jak Pani, to dawno nie czekałbym z pomoc. Chyba macie taką kwotę, ale wiadomo, niech się ludzie zrzucają, po co wydawać swoje – napisał obserwator.

Na odpowiedź Małgorzaty nie trzeba było długo czekać, gwiazda postanowiła ostro zareagować.

Kochani, ręce opadają, gdy czytam negatywne komentarze dotyczące zbiórki pieniędzy dla mojej znajomej. W takich sytuacjach darujcie sobie, proszę złośliwości. Fakt, że proszę moich obserwatorów o pomoc, wynika z tego, że pomimo wsparcia rodziny i bliskich nadal brakuje wymaganych funduszy. Kwota, o której pisałam, jest tylko małą częścią potrzebnej sumy, którą prawie udało nam się zebrać. Nie proszę o wiele, bo gdyby każda z obserwujących mnie osób wpłaciła - uwaga - 20 groszy, zebralibyśmy kwotę, dzięki której Kasia mogłaby rozpocząć leczenie. Chcesz pomóc, będę bardzo wdzięczna. Nie chcesz, to przynajmniej nie krytykuj, ale miej w tyle głowy, że może przyjść taka chwila, że będziesz musiał prosić innych o pomoc. I nie życzę Ci wtedy, żebyś spotkał się z taką reakcją, z jaką zazwyczaj spotykają się osoby publiczne, nagłaśniające takie zbiórki.

Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Zobacz także: Były mąż Małgorzaty Rozenek spotyka się z partnerką młodszą o 22 lata. Co na ten temat sądzi Perfekcyjna?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów