Rozenek zaśpiewała na ramówce TVN. "Wychodzi mi to najgorzej na świecie." Najlepszy komentarz Majdana

Emilia Klima 31.01.2018
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fotografia: X-News/TVN

Małgorzata Rozenek niespodziewanie pojawiła się na scenie z mikrofonem. Jak wyszło? 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ostatnie miesiące spędzili na nagraniach do swojego nowego programu. "Iron Majdan" pokaże parę w ekstremalnych sytuacjach, podobnych do takich, za jakie widzowie pokochali ich w show "Azja Express". Zapowiedź reality-show była główną atrakcją konferencji, na której stacja TVN zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę

Zobacz także:Magda Mołek kilka dni temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz pojawiła się na ramówce TVN. Widać krągłości?

Małgorzata Rozenek zadbała o to, by to jej pojawienie się na ramówce było największą atrakcją imprezy. Prezenterka zdecydowała się nawet zaśpiewać piosenkę. Na gitarze akompaniował jej sam Radosław Majdan, który swoje muzyczne zamiłowania spełnia na co dzień w zespole rockowym. W rozmowie ze stacją TVN Perfekcyjna Pani Domu powiedziała, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że śpiew nie jest jej najmocniejszą stroną, ale i tak postanowiła porwać się na występ. 

"Iron Majdan" jest o tym, że życie stawia przed tobą różne wyzwania. I najlepsze, co możesz zrobić, to się po prostu z tym mierzyć. Śmiejąc się z siebie, starając się jak najbardziej. To śpiewanie jest tego najlepszym symbolem. Jeśli miałabym wymienić coś, co robię najgorzej na świecie, śpiewanie byłoby na pierwszym miejscu - przyznała Rozenek. 

Jej słowom z uwagą przysłuchiwał się maż. Co Radosław Majdan miał do powiedzenia na temat występu żony? Przekonacie się w materiale wideo poniżej:

Zobacz także: Tam wygląda mieszkanie Małgorzaty i Radosława Majdana

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów