Rozenek wydała kolejny poradnik z cyklu "Perfekcyjny...". Fani: Próbujesz wejść wszędzie. Odpowiada

Redakcja 18.08.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Prowadząca "Projekt Lady" tym razem nie radzi, jak dbać o dom. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, od kiedy zaistniała w polskim show-biznesie, dała poznać się jako nie tylko doskonała, a wręcz perfekcyjna pani domu, ale również jako prowadząca program "Projekt Lady", w którym czuwa nad poprawnym zachowaniem młodych i butnych dziewczyn. Ale to nie wszystko. "Perfekcyjna" napisała również serię książek, w których radzi między innymi, jak dbać o dom.

Ponieważ od ostatniej publikacji "Perfekcyjnej" minęło już sporo czasu, przyszedł czas na kolejną książkę. Tym razem, Małgorzata Rozenek-Majdan radzi narzeczonym, jak przygotować perfekcyjny ślub. Na promocję książki, okazja jest doskonała. Wielkimi krokami zbliża się przecież 1. rocznica ślubu "Perfekcyjnej" i Radosława Majdana. Para sakramentalne "tak" powiedziała 10 września 2016 roku. 

Kochani, we wrześniu razem z Radosławem będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu. To był bardzo wyjątkowy rok, podczas którego systematyzowałam swoje doświadczenia i wiedzę na temat organizacji ślubu oraz wesela. Na ich podstawie wydałam mój kolejny poradnik "Perfekcyjny ślub". Jest to wyjątkowa pozycja, ponieważ zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, które wiążą się ze ślubną ceremonią. Kiedy zacząć planowanie ślubu i wesela? Kiedy zapraszać gości? W jakim stylu urządzić ślub? Każda przyszła panna młoda, jak i pan młody, znajdzie w mojej książce odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania oraz prywatne zdjęcia z mojego ślubu - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Będzie hit?

Wielu internautów tym faktem jest wprost zachwyconych. W komentarzach piszą, że nie mogą doczekać się, kiedy książka trafi do ich kolekcji, i że bardzo by im się przydała już teraz. 

Ale super! Nasz już za rok i jeden dzień, także z chęcią się skuszę. 

Czy książka jest już w sprzedaży? Akurat by mi pomogła. 

Nie wszyscy jednak faktem wydania książki są tak podekscytowani. Zauważają, że Małgorzata Rozenek-Majdan chyba powinna trochę przystopować z promocją własnej osoby.

Bardzo lubię Małgosię, ale to już chyba lekka przesada. Ile poradników "Perfekcyjny...." zostanie jeszcze wydanych?

Zaraz będzie perfekcyjne rodzenie...

Czekam na książkę: perfekcyjne zdjęcia na insta.

A kiedy wyjdzie poradnik "perfekcyjny rozwód"?

Moim zdaniem to trochę przesada, bo Izabela Janachowska jest "ekspertem" od ślubów. A Pani już próbuje wejść wszędzie. Nie hejtuję nikogo, ale już nie ma co przesadnie szukać sławy i rozgłosu.

Na ostatni komentarz odpowiedziała nawet "Perfekcyjna", która krótko i konkretnie napisała, co myśli o zarzutach internautki. 

A ja myślę, że jest miejsce dla każdego. Miłego dnia - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

W dalszych komentarzach Rozenek przyznała, że czytelnicy znajdą w książce rady dotyczące zarówno przygotowania skromnego, jak i wystawnego ślubu. Jak przekonuje prowadząca "Projekt Lady", książka "powstała na bazie pytań, które otrzymałam"

Nie możemy się doczekać ;-) 

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów