Rozenek wstawiła zdjęcie z Owsiakiem. W komentarzach burza: Wpłaciłaś czy tylko fota? Gwiazda odpowiada

Katarzyna Leszczyńska 15.01.2018
Jerzy Owsiak i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/m_rozenek

Trudno o lepszy komentarz.

Małgorzata Rozenek-Majdan często jest krytykowana przez internautów. Źródłem niepochlebnych komentarzy zazwyczaj padają jej stroje lub po prostu fotografie, które wstawia, np. z mężem i dziećmi. Obecnie, wraz z Radosławem Majdanem, tworzą jedną z najpopularniejszych polskich par. To naturalne zatem, że ich życie jest szeroko komentowane. Gwiazda natomiast często odpowiada na niepochlebne opinie. Ostatnio znów spotkali się z nieprzyjemnymi komentarzami, choć ich post dotyczył szczytnego celu.

Zobacz także: Rozenek krytykowana za zdjęcie z Instagrama. Fanka: Mężatce nie wypada

Perfekcyjna Pani Domu opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z mężem i synami oraz Jerzym Owsiakiem. Wszystko przez 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozenek, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, w ten sposób pokazała swoje poparcie dla działalności Owsiaka. I choć cel był bardzo ważny, nie każdy internauta był zachwycony taką formą promocji „Orkiestry”.

Małgorzata Rozenek-Majdan z synami, Radosław Majdan i Jerzy Owsiak WOŚP 2018
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Fani oburzeni zdjęciem Rozenek z Owsiakiem

Pod zdjęciem pojawiło się oczywiście wiele komentarzy dotyczących poparcia dla Owsiaka i samej Rozenek, która wspiera szczytną inicjatywę. Niektórzy internauci byli jednak zniesmaczeni tą fotografią. Jedni postanowili zarzucić Perfekcyjnej promowanie się na WOŚP-ie, a inni skrytykować samą inicjatywę stworzoną przez Jerzego Owsiaka.

A wpłaciliście czy tylko foto? – zapytał zaczepnie jeden z internautów.

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na nieprzyjemny komentarz.

Wpłaciliśmy, jak co roku. A pan wpłacił, czy tylko każdego roku rozlicza? – zapytała.

To pytanie było jednak tylko kroplą w morzu negatywnych komentarzy. Pod postem pojawiło się więcej niepochlebnych słów. Jeden z komentarzy wyraźnie odwoływał się do postępowania Jerzego Owsiaka. Również za to oberwało się Małgorzacie Rozenek-Majdan i jej rodzinie.

Strasznie panią lubię i oglądam wszystkie programy, ale dziś mnie pani negatywnie zaskoczyła. Warto pomagać, tylko trzeba pamiętać, że pan Jureczek to człowiek, który popiera czarne protesty i aborcję – napisała ironicznie jedna z internautek.

Również na ten komentarz postanowiła odpowiedzieć gwiazda. Stanęła w obronie Owsiaka i poprosiła o nie przeszkadzanie tym, którzy chcą pomagać i działać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która każdego roku zdobywa milionowe kwoty na pomoc potrzebującym.

A dla mnie Jurek to podstawa polskiego systemu zdrowia. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie pani, ani pani rodzina potrzebować sprzętu zakupionego przez WOŚP, bo wyrzuty sumienia chyba nie dałyby pani spokoju – napisała Rozenek.

Nie tylko Perfekcyjna Pani Domu poparła w tym roku WOŚP i Owsiaka. Wielu ludzi znanych z polskiego show-biznesu opublikowało posty wspierające charytatywną inicjatywę. Rozenek-Majdan i jej mąż niejednokrotnie już natomiast angażowali się w pomoc potrzebującym. Popieranie „Orkiestry” to nie pierwszy raz zatem, gdy udzielają się charytatywnie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają Szlachetną Paczkę
Fotografia: Instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami
Fotografia: Instagram/m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z synami
Fotografia: Instagram/m_rozenek
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów