Rozenek w końcu wyznała, dlaczego publikuje w sieci seksowne zdjęcia. "Przyznam się szczerze..."

Redakcja 22.08.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

"Perfekcyjna" ma ważny powód. 

Małgorzata Rozenek-Majdan przyzwyczaiła nas już do tego, że na Instagramie często i chętnie publikuje zdjęcia. Niektóre z nich budzą sporo kontrowersji, a to dlatego, że "Perfekcyjna" nierzadko eksponuje biust i pozuje w bardzo skąpych strojach.

W rozmowie z dziennikarką portalu Newseria Lifestyle wyjawiła, dlaczego tak chętnie dzieli się z internautami takimi zdjęciami. Okazuje się, że prowadząca "Projekt Lady" nagradza się w ten sposób za powrót do formy. 

Przyznam się szczerze. Byłam osobą, która w swoim życiu przeszła wiele metamorfoz. Byłam kobietą, która ważyła 30 kilogramów więcej niż teraz, i to dwa razy w życiu, przy każdej ciąży tyłam 30 kg. I nie ukrywam, że kosztowało mnie to dużo wysiłku, żeby wrócić do dobrej formy. I teraz, najnormalniej w świecie się z tego cieszę. Bo to jest praca. Każda z nas, która była kiedyś na diecie, która ćwiczyła wie, ile to wysiłku kosztuje. Więc sama siebie nagradzam tym, że mam fajne zdjęcie - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Newseria.pl. 

Gwiazda zauważyła również, że na jej profilu na Instagramie znaleźć możemy także wiele innych zdjęć. 

Między takimi zdjęciami wrzucam też zdjęcia, jak jestem z moimi psami, z moimi dziećmi, z moim Radosławem. Po prostu Instagram jest zapisem mojego życia, moje życie tak wygląda - powiedziała Rozenek w rozmowie z Newseria.pl. 

Cóż, nie da się ukryć, że formy, w której jest "Perfekcyjna", mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować :-)

Zobacz także: Małgonia Rozenek opublikowała zdjęcie w majtkach. "Pani zwariowała na starość" - piszą internauci 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów