Rozenek w butach za 100 złotych, ale fanki nie doceniają stylizacji. "Z tym chyba coś nie tak"

Emilia Klima 31.05.2017
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Fotografia: ONS

Nawet "Perfekcyjnej" zdarza się wyglądać czasem mniej perfekcyjnie. Przynajmniej w opinii internautek. 

Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła nas do tego, że raczej na swoich stylizacjach nie oszczędza. Od czasu do czasu zdarza się jej jednak sięgnąć po element garderoby, w cenie bardziej dostępnej dla "przeciętnej Polki". Na imprezę z okazji 20-lecia magazynu "VIVA!" założyła sandałki na szpilce DeeZee, które na stronie internetowej sklepu można dostać już za 109 złotych. Dla równowagi prezenterka wybrała suknię Marlu za 3200 złotych.

Stylizację Rozenek zaprezentowała również na swoim Instagramie. Sukienka i buty zebrały sporo komplementów, ale internautki i tak znalazły jeden - w ich opinii mniej perfekcyjny - szczegół. Fankom do gustu nie przypadła fryzura na "mokrą Włoszkę".

Wszystko pięknie Pani Małgosiu, ale coś z włosami jest nie tak - napisała jedna z nich.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fotografia: ONS

Małgorzata Rozenek ubiera się w sieciówkach?

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek założyła coś z sieciówki. Fotoreporterom pokazywała się już w płaszczu z Zary czy w spodniach z H&M. Najczęściej jednak można spotkać ją w kreacjach topowych polskich i zagranicznych projektantów. Jest stałą klientką ekskluzywnego butiku Moliera2 - przyłączyła się nawet do akcji promującej kupowanie markowych ubrań w pewnych źródłach.

Ja również przyłączam się do akcji @moliera2. Kolekcje z najlepszych domów mody kupuję w sprawdzonych miejscach - pisała na Instagramie pozując z torbą z butiku.

Fani dopytywali się wówczas, czy nie może promować też miejsca z ubraniami w bardziej dostępnych dla nich cenach. Wygląda na to, że Rozenek wysłuchała próśb swoich fanów ;-)

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fotografia: ONS
Małgorzata Rozenek
Fotografia: ONS
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów