Rozenek w bieliźnie chwali się zdjęciem z Majdanem. Internauci zauważyli kogoś jeszcze: Mistrz drugiego planu

Redakcja 31.07.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Czyżby "Perfekcyjnej" tak śpieszyło się z publikacją zdjęcia, że nie zauważyła, że nie są sami? 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przygotowują nowy projekt dla stacji TVN. W tym celu kilka dni temu spakowali walizki i opuścili Polskę. Szczegóły projektu, a także miejsce, w którym kręcone są zdjęcia, wciąż owiane są tajemnicą. Prowadząca "Projekt Lady" nie zapomina jednak o swoich fanach i na Instagramie dość regularnie publikuje kolejne zdjęcia. 

Jedno z nich wywołało spore poruszenie. Widzimy na nim skąpo ubraną "Perfekcyjną", jej męża owiniętego ręcznikiem i tajemniczą kobietę.

Nierozwiązana zagadka 

Nie wiemy, kim jest kobieta, która szybko została okrzyknięta "mistrzynią drugiego planu". Pewne jest, że zauważyli ją czujni internauci i zaczęli zachodzić w głowę, co właściwie robi przy skąpo odzianej parze. Niektórzy z nich mają nawet swoją teorię. 

A kuku ktoś tam w tle robi.

A kto tam kuka z pokoju? Tak cichaczem. 

Czy w dobrym stylu jest paradować w bieliźnie oraz ręczniku na biodrach przy osobie "z drugiego planu?". 

Jedna z internautek stwierdziła, że to "pewnie pani, która zajmuje się bardzo przyziemnymi sprawami: rozpakowaniem walizek, ułożeniem ubrań w szafie itp".

Cóż, wiele wskazuje na to, że "Perfekcyjnej" bardzo śpieszyło się z publikacją zdjęcia. A może tajemnicza kobieta znalazła się na nim nie bez powodu? ;-) 

Bielizna damska, dzięki której poczujesz się piękna

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów