Rozenek w bardzo krótkiej sukience pokazuje pośladki. "Tyłeczek pierwsza klasa" - piszą fani

Julita Buczek 16.04.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała pośladki w krótkiej sukience. Jej stylizacja nie była jeszcze tak odważna.

Małgosia Rozenek-Majdan bardzo lubi zwracać na siebie uwagę. Jej stylizacje są komponowane tak, aby przyciągnąć wzrok jak największej liczby osób. Czasem odsłoni piersi, zakładając duży dekolt, a innym razem pokaże długie nogi w krótkiej mini. Jej ostatnia stylizacja wzbudziła bardzo dużo kontrowersji, ponieważ na jednym zdjęciu dosyć wyraźnie widać nagie pośladki.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek napisała książkę o in vitro. "Nie mogę dłużej milczeć"

Rozenek-Majdan pokazuje pośladki

Małgorzata Rozenek-Majdan była niedawno ze swoim mężem na wakacjach w Izrealu, skąd wstawiła kilka zdjęć. Niedawno na jej koncie na instagramie pojawiła się kolejna fotografia, na której pozuje w różowym zestawie. Krótka spódnica w połączeniu z bluzką w tym samym kolorze z pewnością prezentuje się nietuzinkowo. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć, jak wiatr poderwał kreację do góry i odsłonił pośladki Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan postanowił skomentować kontrowersyjne zdjęcie i jak zwykle Małgosia mogła czuć jego wsparcie. 

Kochana, a prosiłem żebyś uważała na wiatr - napisał Radosław.

Biednemu zawsze wiatr w - odpisała Małgorzata.

Wielu fanów zarzuciło jej niekonsekwencję w budowaniu wizerunku z programu "Projekt Lady".

Tu nie chodzi o zazdrość, czy coś wypada w pewnym wieku, czy nie, czy ma się super figurę i czym pochwalić. Ale jeśli występuje się w programie "projekt lady" uczy się jak być damą, daje rady, zmienia się niesforne kobietki, w wyrafinowane damy to chyba nietaktem jest pokazywanie tyłka w mediach społecznościowych, lekka hipokryzja moim zdaniem - napisała jedna z fanek.

Każdy pretekst dobry, żeby pokazać tyłek. Ktoś chyba nieustannie musi sobie udowodnić, że ma niezłe ciało - skomentowała inna.

Uważacie, że zdjęcie wstawiła przez przypadek? 

Zobacz także: Rozenek już poczuła lato! Internauci: "Nie za zimno na takie kreacje?"

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów