Rozenek szczerze o związku z Majdanem. "Usłyszałam od niego, że..." Te słowa mogą nie spodobać się jego byłym partnerkom

Katarzyna Leszczyńska 09.01.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Zdradziła też plany macierzyńskie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to para jak z piosenki – „kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością”. Gdy zaczęli się oficjalnie pokazywać razem, wszyscy byli zaskoczeni. Małgorzata była dwukrotnie zamężna. W mediach głośno było o jej rozstaniu z aktorem Jackiem Rozenkiem. Radosław natomiast był w burzliwym związku z Dodą, a wcześniej miał żonę, która stała się znaną projektantką, Sylwię Majdan.

Para ogromną sympatię Polaków zyskała dzięki występowi w programie „Azja Express”. Wzięli ślub we wrześniu 2016 roku. Niejednokrotnie wypowiadali się na temat łączącej ich relacji i tego, jak postrzegają swoje poprzednie związki. Radosław mówił nawet, że gdyby wcześniej spotkał Małgorzatę, mógłby osiągnąć w życiu znacznie więcej, niż mu się udało.

Perfekcyjna Pani Domu często podkreśla, że Radosław jest jej wymarzonym partnerem. Lubi też opowiadać o jego zaletach. Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie dla magazynu „Gala” zdradziła, że po raz pierwszy w życiu czuje, że nie chciałaby niczego zmieniać. Opowiedziała też bardzo szczerze o tym, jak postrzega Radosława, który u jej boku wydaje się nieco spokojniejszy niż dawniej. Jej słowa mogą się nie spodobać jego byłym partnerkom.

Ja go nie udomowiłam, on miał to w sobie. Podoba mi się jego balans między normalnością a szaleństwem. To, że daje mi poczucie bezpieczeństwa, ale nie pozwala się nudzić. Bardzo pomogło to, że nasi rodzice mają styl życia podobny do naszego. Pochodzimy z domów, w których pielęgnowało się te same wartości. (…) Ostatnio usłyszałam od niego, że nie spodziewał się, że uda mu się kiedyś poznać kobietę łączącą skrajnie różne cechy. Taką, która ma fajną pracę, spełnia się zawodowo, umie zadbać o ciepło domowego ogniska, a w weekend jest w stanie założyć lateksowe spodnie i iść na imprezę.

Choć nie jest to pierwszy raz, gdy Małgorzata Rozenek opowiada o swoim małżeństwie z Majdanem, trzeba przyznać, że te słowa są wyjątkowo szczere. Nie pozostawiają również wątpliwości co do tego, w jaki sposób Małgorzata odbiera byłe partnerki swojego męża. Perfekcyjna Pani Domu w rozmowie zdradziła również, że chciałaby po raz kolejny zostać mamą i czeka na to, co przyniesie los.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów