Fanka krytykuje Rozenek za wypełniacze w policzkach. Perfekcyjna odpowiada

Paulina Ermel 27.06.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Kolejne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w sieci i kolejna burza. Fani krytykują jej urodę, a gwiazda w dosadny sposób odpowiada.

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan, które sama zamieszcza na swoim instagramowym profilu, wzbudzają ogromne zainteresowanie. Wygląd i wiek gwiazdy są szeroko komentowanie w internecie. Najnowsze zdjęcie także doczekało się negatywnych komentarzy. Na jeden z nich Małgorzata musiała zareagować. Tylko czy nie przesadziła?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z internautką, która wytknęła jej wiek. Mistrzowska odpowiedź gwiazdy

Hejt pod zdjęciem na Instagramie

Perfekcyjna pani domu zamieściła na instagramowym profilu zdjęcie z mężem Radkiem, które podpisała "Z Pysiulą. Stęskniliśmy się za sobą. Teraz kierunek Łódź i zabieg kolana u Radzia. Trzymajcie kciuki. I wiem, że tak wszyscy mówią, ale to prawda, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Gwiazda martwi się o stan zdrowia ukochanego, który musiał przejść operację kolana. Nie oznacza to jednak, że w takich chwilach zwolniona jest z ocen obserwatorów.

Jedna z "fanek" Rozenek zwróciła uwagę na... policzki gwiazdy TVN-u. Stwierdziła, że ta przesadziła z wypełniaczami. Pod fotografią zamieściła wymowny komentarz.

Jaki wspaniały wypełniacz w policzkach. Słodko...

Rozenek postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę. I "wbiła szpilę" komentującej.

Tobie by się przydało trochę w usta

Co ciekawe komentarz internautki nie wzbudził takich emocji jak odpowiedź Małgorzaty. Obserwatorzy szybko stanęli w obronie dziewczyny, której nie spodobały się wypełniacze celebrytki. Komentarz Rozenek wywołał lawinę w postaci obronnych wpisów innych komentujących.

Pani Małgosiu, poważnie? Przepraszam, ale żeby napisać coś takiego trzeba mieć IQ na poziomie temperatury w pokoju. O pani komentarz mi chodzi...

Uważacie, że Perfekcyjna przesadziła?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Fani: Retusz woła o pomstę. Odpowiada

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów