Rozenek pokazuje, jak zrobić sałatkę "wiecznej młodości". Fani nie zostawiają na niej suchej nitki. Uderzyli w czuły punkt

Anna Respondek 12.10.2017
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Instagram/m_rozenek

To chyba nie był jednak dobry pomysł.

Małgorzata Rozenek lubi dzielić się ze swoimi fanami różnymi pomocnymi radami na temat prowadzenia domu i tego, jak o siebie dbać. W ostatnim odcinku programu "W dobrym stylu", który emitowany jest na TVN Style, pokazała, jak zrobić sałatkę "wiecznej młodości". 

Jej gościem był coach żywieniowy, Agnieszka Mielczarek. Panie dyskutowały na temat odpowiedniego odżywiania, przygotowały również sałatkę antyoksydacyjną, która ma zapewnić młody wygląd i zdrowie. Twórcy formatu oraz prowadząca raczej nie spodziewali się takiej reakcji internautów, a ci okazali się bezlitośni. Wytknęli celebrytce korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej i wymyślili własny przepis takiej sałatki.

Botoks + kwas hialuronowy + wypełnianie ust + dobre kremy + dobry makijaż + sałatka wiecznej młodości + dużo wody = efekt odmłodzenia... Ale samą sałatką to niewiele zwojujemy, bo gdyby tak było, to wszystkie kliniki kosmetologi estetycznej dawno by zbankrutowały. Na to trzeba mieć pieniądze i to niemałe. Sałatka nie szkodzi, ale cudów brak.

Co jeszcze nie wymyślą. Ładują w siebie botoks i myślą, że przez jedzenie wszystko osiągną - pisali. 

Przepis na tą wyjątkową sałatkę jest naprawdę prosty, wystarczy zmieszać komosę, szpinak, porzeczkę czerwoną, startą marchewkę, pestki słonecznika, awokado, szalotkę oraz sos winegret. Ta dam! 

Cieszcie się teraz "wieczną" młodością. ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów