Rozenek wybrała się na spacer z mężem w takich butach. Fani: "Boli, gdy patrzę"

Zuzanna Morska 12.07.2019
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i synami wybrała się na wakacje. Jedno z wakacyjnych zdjęć gwiazdy wywołało lawinę komentarzy. Wszystko przez jej buty!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od jakiegoś czasu wypoczywają na Lazurowym Wybrzeżu. Na instagramowych profilach prezenterki telewizyjnej i byłego piłkarza można znaleźć wiele zdjęć z tego wyjazdu.

Jedna z fotografii wywołała lawinę komentarzy wśród fanów Małgorzaty. Wszystko przez to, jakie buty wybrała na spacer z mężem. Sami zobaczcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan na spacerze z mężem

Rozenek-Majdan z mężem i dziećmi relaksuje się w malowniczej Nicei. Właśnie tutaj zażywa kąpieli słonecznych, spędza aktywnie czas w basenie i spaceruje po bajkowej okolicy z ukochanym.

Gwiazda pochwaliła się zdjęciem ze spaceru na Instagramie. Zaprezentowała tym samym część garderoby, jaką zabrała na wycieczkę do Francji. Na spacer wybrała niebieski kombinezon, do którego dobrała kapelusz i niebotycznie wysokie buty na platformie.

Taki wybór butów zaskoczył fanów Rozenek-Majdan. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których wynika, że nie bardzo wyobrażają sobie oni spacerować w takim modelu butów.

Mam pytanko, czy te butki są wygodne?

Ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie.

Boli, gdy tylko patrzę.

A wy co sądzicie o butach na tak wysokiej platformie?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów