Rozenek pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani nie dowierzają. "Proszę się nie kompromitować". Odpowiada

Redakcja 14.07.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: ONS

Jednym zdjęciem "Perfekcyjna" wywołała niemałe zamieszanie. Kto ma rację? 

Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Mimo że wielu internautów doceniło gest "Perfekcyjnej" przyznając, że i bez make-upu prezentuje się doskonale, niektórzy zarzucają jej mijanie się z prawdą. 

Prowadząca "Projekt Lady" nie daje o sobie zapomnieć. W mediach społecznościowych, ku uciesze fanów, niemal każdego dnia publikuje kolejne zdjęcia. Nie inaczej było tym razem. Teraz jednak Rozenek zaskoczyła internautów zdjęciem, jak twierdzi, bez makijażu. 

Dzień dobry. #nomakeup #nofilter #-8 #krecikbidulka #nobodyperfect. Miłego dnia - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

"To nie jest no make-up"

Wielu internautów jest zachwyconych zdjęciem przyznając, że Rozenek "wygląda obłędnie". Niektórzy jednak zauważają, że pisząc "no make-up" trochę się zagalopowała.

Bez makijażu to jest bez rzęs i bez pomalowanych brwi. 

Niby no make-up, ale pomalowane rzęsy są. 

Po co pisać "no make-up", gdy ma się permanentny i sztuczne rzęsy?

Podkład, róż, bronzer i rzęsy. To absolutnie nie jest no make up, Pani Małgorzato. Jest to pełny makijaż, lecz bez mocnych kolorów właśnie po to, by sprawić wrażenie naturalnej i wypoczętej twarzy, a do tego botoks, kwas hialuronowy i pewnie masę innych rzeczy, o których tylko Pani wie i nie jestem złośliwa, ale na litość proszę się nie kompromitować pisząc te bzdury, że zero make up.

Rozenek wywołana do tablicy, odpowiedziała w swoim stylu. 

Na tych zdjęciach nie mam ani podkładu ani różu ani bronzera, a rzęsy i paznokcie mam robione przez cudowną @anialuczynska_no_i_pieknie. Sen, pozytywne nastawienie potrafią czynić cuda:-) Kasiu złość piękności szkodzi, może patrząc w lustro tak trudno ci uwierzyć w no make-up u innych?

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan z niemal każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Tylko po co te złośliwości? ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów