Wielka wpadka Rozenek. Pokazała zdecydowanie za dużo. Fani są oburzeni

Paulina Ermel 20.04.2018
Małgorzata Rozenek
Fotografia: Eastnews

Małgorzata Rozenek uczy Polki jak być damą. A jej ostatnie zdjęcie pokazuje, że sama nie ma o tym pojęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan kreuje się na perfekcyjną panią domu i prawdziwą damę. Jednak na jej instagramowym profilu znajdziemy zdjęcia, które przeczą temu wizerunkowi. Nie brakuje tam nagości, a fani dopatrują się u "Małgoni" dużego podobieństwa do samej Dody. Nowym zdjęciem gwiazda jeszcze bardziej rozczarowała wiernych fanów. Pokazała na nim zdecydowanie za dużo.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wdała się w dyskusję z internautką, która wytknęła jej wiek. Mistrzowska odpowiedź gwiazdy!

Rozenek pochwaliła się zdjęciem w cielistym kombinezonie. Podpisała je: "Paryż. #przymiarki #garderoba #niemamconasiebiewłożyć". I choć na pierwszy rzut oka stylizacja wydaje się elegancka, uwadze fanów nie umknął jeden szczegół. Cienki materiał stroju Małgorzaty odsłonił całe jej piersi - widać było nawet sutki!

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Internauci wytykają Rozenek hipokryzję, ale nie tylko.

W niczym mi Pani nie przeszkadza, ale uważam podobnie, że osoba, która uczy jak być „lady” powinna odpuścić takie kreacje, selfie z dekoltem na pierwszym planie i niecenzuralne słowa w innych programach.

Patrząc na Pani ubiór, który się bardzo zmienił w ostatnim czasie, upodobania się Pani do Dody.

Tanio i wulgarnie. Tak nie powinna ubierać się kobieta z klasą.

To jedne z delikatniejszych opinii na temat ostatnich zdjęć Rozenek. Nie zabrakło oczywiście osób, które bronią wizerunku gwiazdy i twierdzą, że jest dorosła i ma prawo pokazywać się jak chce. A wy po której stronie barykady jesteście?

Zobacz także: Rozenek pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Fani: Retusz woła o pomstę. Odpowiada 

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów