Rozenek na zdjęciu z synami. Jeden szczegół nie spodobał się fanom. "To mało rozsądne"

Redakcja 07.07.2017
Małgorzata Rozenek-Majan
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Wiele wskazuje na to, że "Perfekcyjna" nie ma łatwego życia. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych, znów jest w centrum uwagi. Internautom nie spodobało się zdjęcie "Perfekcyjnej", na którym pozuje z mężem i synami. 

Najpierw prowadząca "Projekt Lady" poinformowała fanów, że za godzinę ma ważne spotkanie w Warszawie. Problem w tym, że gdy to pisała, przebywała w Szczecinie. 

Ten moment, gdy zdajesz sobie sprawę, że masz ważne spotkanie za godzinę w Warszawie, a jesteś w Szczecinie. A jak u Was ze spóźnieniami dzisiaj, Kochani? - zapytała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Wielka afera o...nic?

Zdjęcie wyjątkowo spodobało się internautom, którzy zaczęli dzielić się doświadczeniami i opowiadać o swoich problemach z punktualnością. Gdy chwilę później Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała kolejne zdjęcie, wśród internautów rozgorzała dyskusja. 

#ready #steady #go! #próbujemy #zdążyć #wyścig #z #czasem #offwego - napisała Rozenek. 

Opublikowane zdjęcie nie wszystkim przypadło do gustu. Niektórzy zauważają, że zachowanie pary jest co najmniej nieodpowiedzialne. 

Mało rozsądne jest informowanie całego świata, że będziecie grzali autem do Wawy w godzinę. Słaby przykład dla obserwujących Pani profil. Cóż, czasami warto zastanowić się nad publikacją postu, które może wzbudzić kontrowersje - napisał internauta. 

A młodzi bez pasów w trasie? - dodał kolejny.

Oczywiście, byli też i tacy, którzy bronili "Perfekcyjnej" i stwierdzili, że w jej wpisie nie ma nic niewłaściwego. Na szczęście, Małgorzata Rozenek-Majdan pośpieszyła z wyjaśnieniem i oznajmiła, że "chłopcy są zapięci i nikt nie zamierza dojechać w godz. To taki żart". 

Uff, całe szczęście ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów