Rozenek po raz kolejny zapytana o wiek. Majdan stanął w jej obronie!

Hanna Skowron 16.01.2019
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kto ma rację w tym sporze?

Kwestia wieku Małgorzaty Rozenek-Majdan od dawna spędza sen z powiek wielu internautów. Ostatnio jedna z fanek znów włożyła kij w mrowisko, komentując jedno ze zdjęć "Perfekcyjnej". Napisała, że nie wierzy w to, co mówi gwiazda. 

Może Pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę tego złośliwie, tylko tak to jest, jak się ukrywa... A mnie to po prostu ciekawi- zagaiła na Instagramie. Rozenek postanowiła odpowiedzieć i... zaproponowała milion złotych osobie, której uda się udowodnić jej podawanie nieprawdy.

Rozenek o swoim wieku

Komentarzy na temat roku urodzenia gwiazdy (ona sama podaje, że przyszła na świat 1 czerwca 1978 roku) są tak liczne, że można by na ich podstawie napisać powieść. Rozenek zdążyła się już przyzwyczaić do różnych spekulacji na swój temat. Jak przyznała w rozmowie z "Jastrząb Post", nie robią one już na niej wrażenia.

Ja się z tymi spekulacjami stykam już od dawna, więc to nie jest coś, co robi na mnie jakiekolwiek wrażenie, poza tym przyrzekam, że już mnie zaczyna śmieszyć w tym momencie i na tym etapie. Jest to niezwykle łatwe do sprawdzenia - oceniła w rozmowie z "Jastrząb Post.

Gwiazda zarzeka się, że może nawet podać wszystkie dane na temat swojego wykształcenia, żeby fani mogli sprawdzić nurtującą ich kwestię.

Ja mogę podać wszystkie dane dotyczące moich szkół, miejsc. Zapraszam tropicieli mitów. Tak naprawdę odpowiedziałam jednej z dziewczyn, która napisała, że coś jest nie tak. Więc mówię: „Słuchaj, daję ci milion złotych i każdemu, kto udowodni, że jest inaczej - wyznała.

Majdan broni żony

Być może "Perfekcyjna" już oswoiła się z tematem, ale inaczej może być w przypadku jej męża. Radosław Majdan w pewnym momencie przerwał wywiad. Z jego strony padło kilka mocniejszych słów.

Małgosia zamknęła usta wszystkim zawistnym istotom, bo tam jedna była pewna, że wie, że nie ma tyle lat, więc teraz może być bogata. A że bogata nie będzie, to myślę, że ona też doskonale wie - podsumował.

A wy wierzycie, że Małgorzata Rozenek ma 40 lat?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan całuje syna. Zalała ją fala hejtu!

Gwiazdy bardzo rzadko pokazują takie prywatne zdjęcia. Tym razem uchyliły rąbka tajemnicy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów