sRozenek opublikowała zdjęcie z restauracji, a fani krytykują jej maniery. Zapomnieli, że Lady może więcej

Redakcja 24.03.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

To świetny dowód na to, że życie "perfekcyjnej" wcale nie jest usłane różami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan odwiedziła jedną z warszawskich restauracji, a zdjęciem z pobytu pochwaliła się na portalu społecznościowym. I to był jej błąd. 

Perfekcyjna Pani Domu, którą nazywana jest Małgorzata Rozenek-Majdan podpadła swoim fanom. Ponieważ dla wielu osób jest autorytetem w kwestiach nie tylko porządków domowych, ale i dobrych manier, oczekują od niej, że sama również będzie przestrzegać podstawowych zasad dobrego wychowania. Ba! Wielu chciałoby, aby żona Radosława Majdana nie zaliczała wpadek, bo przecież do tego zobowiązuje tytuł "perfekcyjnej". 

W programie "Projekt Lady", w którym była prowadzącą, wytykała uczestniczkom nawet najmniejszy błąd. Tym bardziej zadziwia jej ostatnie zachowanie, które dodatkowo uwieczniła na fotografii umieszczonej na Instagramie. Na zdjęciu widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan, jej męża Radosława i właściciela restauracji Roberta Sowę. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Perfekcyjna Pani Domu siedzi przy stole w czapce z daszkiem

Tym zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan zdenerwowała swoich fanów
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Tym zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan zdenerwowała swoich fanów

Czujni internauci

Fani "perfekcyjnej" postanowili wytknąć jej błąd i wprost napisali, co myślą o jej wpadce. 

W czapce przy stole się nie siedzi - napisał jeden z internautów w komentarzu pod zdjęciem. 

Innych uczyć dobrych manier i siadać do stołu w czapce - napisał kolejny.

Taka perfekcyjna pani i taka lady, a nie wie pani, że w restauracji nie powinno siedzieć się z czapką na głowie? - dodał jeszcze jeden. 

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan na zaczepkę fanów jeszcze nie zareagowała, znalazł się internauta, który stanął w jej obronie. 

Jezu ludzie ogar! Niech każdy ubiera się w co chce, nigdy nie słyszałem, żeby Pani Małgorzata krytykowała kogoś za ubiór, jest w sytuacji prywatnej i może nawet w podomce być, a Wy nos w swój sos - napisał internauta Łukasz. 

My również radzimy podejść do sytuacji z dystansem. W końcu nie od dziś wiadomo, że Lady może więcej ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów