Rozenek opublikowała zdjęcie dowodu osobistego. Już wiemy, ile naprawdę ma lat

Redakcja 01.06.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: East News

Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej wieku. 

1 czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała urodziny. Z tej okazji na Instagramie opublikowała zdjęcie dowodu osobistego i tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej wieku. 

O tym, ile lat ma "Perfekcyjna pani domu" plotkarskie portale piszą już od kilku lat twierdząc, że gwiazda już dawno obchodziła 40. urodziny. Ona sama zapewnia, że wciąż jest przed czterdziestką. Zgodnie z oficjalnymi informacjami podanymi do mediów, Małgorzata Rozenek-Majdan kończy dziś 39 lat.

Jednak jakiś czas temu w internecie pojawiło się zdjęcie ze studniówki, do którego dotarł jeden z portali plotkarskich, na którym ponoć można zobaczyć prowadzącą "Projekt Lady". Problem w tym, że impreza odbyła się w 1988 roku. Gdyby Rozenek faktycznie kończyła dziś 39 lat, byłaby chyba najmłodszą maturzystką w historii. 

"Perfekcyjna" swego czasu odniosła się do zarzutów i stwierdziła, że nie jest osobą, która pozuje na zdjęciu. Zorganizowała nawet konkurs "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" i napisała, że bardzo chętnie pozna swoją imienniczkę, która przy okazji jest do niej bardzo podobna. I choć Rozenek zajęła twarde stanowisko w tej sprawie, plotki wciąż nie cichną. 

Być może teraz to się zmieni, bo żona Radosława Majdana postanowiła zamknąć usta niedowiarkom i opublikowała zdjęcie swojego dowodu osobistego. Wynika z niego, że właśnie skończyła... 18 lat.  

Pora rozwiać wszelkie wątpliwości! Dziś skończyłam...18 lat! Mam na to dowód. Miłego dnia, Kochani - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Facebooku.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała dowód osobisty
Fotografia: www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała dowód osobisty

"Coraz młodsza"

Żart szczególnie spodobał się internautom, którzy docenili poczucie humoru gwiazdy. 

Ooo młoda mamusia. Gorącej 18nastki - pisze internauta na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Haha fantastycznie. Małgosiu, bo bez makijażu na tyle właśnie wyglądasz - dodał kolejny. 

Zamiast się starzec, to coraz młodsza. Super, jak też tak chcę - zauważa kolejny. 

Mimo ze fotografia jest fotomontażem, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów. Bo czy naprawdę jeszcze kogokolwiek interesuje, ile lat ma "Perfekcyjna"? Cóż, pozostaje pogratulować poczucia humoru i dystansu ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów