Toczyły wojnę w "Azja Express". Teraz Rozenek ostro komentuje udział Kaczoruk w "TzG". Majdan dorzuca swoje o Wojewódzkim

Katarzyna Leszczyńska 22.01.2018
Małgorzata Rozenek-Majdan i Renata Kaczoruk
Fotografia: Fotografie: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan i Instagram/Renata Kaczoruk

Mocne słowa pary.

Nie da się ukryć, że w polskim showbiznesie są dwie pary, które ewidentnie za sobą nie przepadają. Małgorzata i Radosław Majdan oraz Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki co jakiś czas przypominają o swoim konflikcie, komentując doniesienia na swój temat. Tak było jakiś czas temu, gdy pojawiło się spięcie pomiędzy Perfekcyjną Panią Domu a Manuelą Gretkowską. Wówczas Rozenek została skrytykowana również przez Kubę Wojewódzkiego. Teraz przyszedł czas na odwet.

Zobacz także: Wojewódzki krytykuje Rozenek i Majdana. Nie spodobała mu się jedna rzecz. Mocne słowa

Pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Renatą Kaczoruk zaczęło iskrzyć już w programie „Azja Express”, w którym obie panie brały udział. Niedawno media obiegła informacja o tym, że partnerka Kuby Wojewódzkiego weźmie udział w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Nie spodobało się to Małgorzacie Rozenek, która przypomniała, że jeszcze niedawno Kaczoruk opowiadała, że nie podoba jej się polski showbiznes.

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego i uważa polski showbiznes za wylęgarnię tak złych osób jak my np., idzie do programu, który jest stricte showbiznesowy. (…) To jest dopiero klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji w polskim showbiznesie – powiedziała oburzona Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Party.pl.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Fotografia: East News

Radosław Majdan o Kubie Wojewódzkim 

Głos w sprawie postanowił zabrać również Radosław Majdan, który na początku nie zamierzał komentować całej sytuacji, jednak postanowił ostatecznie wesprzeć żonę. Piłkarz odwołał się nie do samego występu Renaty Kaczoruk w „Tańcu z gwiazdami”, co zachowania jej partnera, Kuby Wojewódzkiego. Majdan odciął się za krytyczne słowa, które dziennikarz wypowiedział na jego temat, gdy ten zaczął spotykać się z Małgorzatą Rozenek.

Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to właśnie wspomniany narzeczony powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do ekstraklasy, do I ligi. Myślę sobie, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi – dodał Majdan w rozmowie z Party.pl.

Widać, że konflikt obu par nadal jest aktualny. Ciekawi jesteśmy, czy Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk postanowią jakoś odpowiedzieć na nieprzyjemna słowa Małgorzaty i Radosława Majdanów.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Aktorka zdradza powody decyzji

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
Fotografia: Instagram/Kuba Wojewódzki

Jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów