Internauci krytykują Rozenek za... okulary przeciwsłoneczne w restauracji. Gwiazda odpowiedziała!

Zuzanna Morska 03.01.2020
Małgorzata Rozenek
Fotografia: instagram.com/m_rozenek

Gwiazda pokazała zdjęcie z restauracji i wywołała niemałą burzę. Zobaczcie, co się stało!

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zakończyć ten szalony i jednocześnie przełomowy rok wraz z bliskimi w górach. Gwiazda wybrała się do Zakopanego, żeby naładować baterie na 2020 rok, który będzie dla niej pełen wyzwań. Już niedługo bowiem po raz kolejny zostanie mamą.

Rozenek pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu na instagramowym profilu. Jedna z jej fotek niespecjalnie przypadła do gustu jej fanom. Otwarcie ją skrytykowali!

Rozenek krytykowana za zdjęcie z restauracji

"Perfekcyjna" wstawiła do sieci zdjęcie z jednej z góralskich restauracji. Widać, jak przygotowuje się tutaj do posiłku z mężem i swoimi synami. Cała rodzina ma na sobie modne stroje, ale uwagę fanów przyciągają głównie... okulary przeciwsłoneczne Małgosi i Radosława. Oboje bowiem postanowili ich nie zdejmować do jedzenia.

Internauci nie rozumieją, dlaczego Rozenek jadła, mając na nosie okulary. 

Omg! W restauracji w okularach słonecznych czytają menu. Ale ustawka... Szkoda, nic naturalnego - napisała jedna z obserwatorek.

W jej ślad poszli też inni, którym nie spodobało się zachowanie Rozenek-Majdan. "Perfekcyjna" stwierdziła jednak, że nie pozostawi tego bez komentarza.

Gdybym wiedziała, że to wzbudzi takie emocje, zdjęłabym je, a nawet nie brała z Warszawy - odpowiedziała we właściwym sobie stylu.

Uważacie, że jej zachowanie jest przesadzone, czy to internauci bez powodu się czepiają?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                                       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów