Rozenek i Majdan skrytykowani za przebranie na Halloween. Fani oburzeni: Symbol głupoty. Rozenek odpowiedziała

Katarzyna Leszczyńska 30.10.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan i Jarosław Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Przesadzili?

Małgorzata Rozenek-Majdan często chwali się fanom zdjęciami z czasu spędzanego z rodziną. Jest też znana z bardzo odważnych zdjęć. Co jakiś czas zaskakuje swoich fanów dość kontrowersyjnymi fotografiami, które są później szczerze komentowane. Największe oburzenie budzą jej zdjęcia z małżonkiem. Miało to miejsce m.in. po ich luksusowej sesji w Dubaju.

Ostatnio Instagram Rozenek-Majdan zalała fala fotografii przedstawiających przebrania jej i jej najbliższych na Halloween. Największą uwagę zwróciły te, które przedstawiają Perfekcyjną Panią Domu i Radosława Majdana w przebraniach Indian. Właśnie te zdjęcia wywołały ogromną dyskusję wśród komentujących. 

Internauci zwrócili uwagę gwieździe TVN-u na to, że nie szanuje kultury indiańskiej, a tego typu przebrania nie byłyby dobrze widziane w Stanach Zjednoczonych, skąd wywodzi się kultura Halloween.

Dobrze, że Pani nie mieszka w Stanach, bo takie przebranie tutaj jest równoczesne z rasizmem i kilka gwiazd przez takie lub podobne przebranie było blisko utraty swojej pozycji.

Rewelacyjnie wyglądacie, ale nie ubierajcie się tak po za granicami Polski.  W Kanadzie byłoby to bardzo nie wskazane i oburzenie byłoby na całe państwo.

Kultura nie jest przebraniem.

Bardzo niepoprawne politycznie oraz rasistowskie. Śmianie się z innych kultur oraz przedstawianie je w sposób bardzo seksowny jest symbolem głupoty i totalnej niewiedzy. Wstydźcie się!

Wiele osób wyraźnie oburzyło się zdjęciem w halloweenowych przebraniach Małgorzaty i Radosława. Podczas, gdy jedni zwracali uwagę na ich strój, inni na wyeksponowany biust Perfekcyjnej Pani Domu.

Uczyła Pani w project lady dziewczyny jak być damą kobietą z klasą, nie wulgarną , a czy dama pokazuje biust w takich odsłonach?

Ilość negatywnych komentarzy zmusiła również Małgorzatę Rozenek-Majdan do obrony własnego przebrania i zdjęcia.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na negatywne komentarze

Jeden z internautów poczuł się urażony strojem Majdanów. W komentarzu wyraził swoją dezaprobatę zaistniałą sytuacją. Gwiazda TVN-u postanowiła odpowiedzieć na jego niepochlebne słowa.

Uraził mnie poziom ignorancji jaki sobą państwo reprezentujecie – napisał komentujący.

Przebranie może być uszanowaniem kultury – broniła się Rozenek.

Komentarz Perfekcyjnej Pani Domu wywołał dalszą dyskusję.

To przebranie nie jest uszanowaniem kultury. Co ma do tego mini i dekolt? Oczywiście z całym szacunkiem, nie zgadzam się z Panią.

Nie ma Pani większych problemów? To może przebierze się pani za dynię – próbowała zażartować Małgorzata.

Trudno powiedzieć, kto w tej całej kłótni ma rację. Małgorzata Rozenek-Majdan więcej nie kontynuowała dyskusji z Internautami. Pod jej zdjęciem znajduje się jednak więcej negatywnych komentarzy. Niektórzy piszą, że poczuli się urażeni taką formą obchodzenia Halloween, co ich zdaniem bardziej kojarzy się z karnawałem niż świętem rodem ze Stanów Zjednoczonych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów