Rozenek i Majdan na okładce "Vivy". Przez retusz trudno ich rozpoznać. Fani: Jak figury woskowe

Anna Respondek 20.09.2017
Małgorzata i Radosław Rozenek
Fotografia: Instagram/m_rozenek

Może czas zmienić grafika? 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tego powodu postanowili zaprezentować się na okładce "Vivy" i opowiedzieć o tym, jak minęły im minione miesiące i jakie plany mają na przyszłość. 

Na Instagramie celebrytki i oficjalnym koncie "Vivy" pojawiła się okładka promująca wywiad. Fani czasopisma i gwiazdy nie są jednak zadowoleni z wyników pracy grafika. Po raz kolejny zarzucają magazynowi zbyt dużą ingerencję w wygląd prezentowanych gwiazd. Okazało się, że sam wywiad wzbudza dużo mniejsze zainteresowanie niż zaprezentowana fotografia. 

Już w czwartek nowa "Viva" z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem na okładce. Nasza wyjątkowa sesja zdjęciowa - reklamują najnowszy numer. 

Fani krytykują sesję Majdanów

Choć pojawiło się wiele komplementów pod adresem pary, to jednak ingerencja grafików nie dała internatom w spokoju "kontemplować" najnowszej okładki "Vivy". Wśród najczęstszych zarzutów pojawiają się te dotyczące sztuczności, kiczu i przesady. 

Radek urósł przez ten ostatni rok, pewnie to dzięki miłości.

Państwo Rozenek są mega sympatyczni... Ten hard retusz przeszkadza. 

To figury woskowe czy ludzie na tej okładce???

Ogólnie nie piszę na temat życia celebrytów, bo to ich sprawa i niech robią co chcą, ale jak patrzę na te wszystkie okładki, to po prostu odechciewa się do nich zaglądać... Nikt nie jest do siebie podobny... Po co to wszystko? Przecież widzimy jak wyglądają na co dzień!

Masakryczna okładka. Zrobiliście z tej pary kukły do obśmiania - fatalna robota - krytykowali.  

Też uważacie, że jest aż tak źle? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów