Rozenek, Rosati i Lis o hejcie na swój temat. Padły mocne słowa

Martyna Wojciechowska 11.06.2018
Małgorzata Rozenek
Fotografia:

To trzeba zobaczyć.

Hejt w sieci był już głównym tematem wielu kampanii, jednak żadna nie zrobiła na nas takiego wrażenia, jak ta zorganizowana przez Showmax na rzecz Centrum Praw Kobiet. W filmie stworzonym na potrzeby akcji „Na początku było słowo” polskie gwiazdy przeczytały najgorsze komentarze na swój temat.

Zobacz też: Rozenek skomentowała rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk

Polskie gwiazdy w akcji "Na początku było słowo"

Weronika Rosati, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis wielokrotnie doświadczyły nienawiści ze strony internautów. Mimo że na swój temat przeczytały mnóstwo przykrych słów, to krytyczne komentarze wciąż je dotykają. Biorąc udział w akcji „Na początku było słowo” , wyraziły swój sprzeciw wobec hejtu kierowanego w stronę kobiet.

Oni chyba nie do końca zdają sobie sprawę, że my jesteśmy prawdziwymi ludźmi. a nie będę oszukiwać, że mnie to w ogóle nie dotyka. Dotyka, ale o wiele mniej dzisiaj, niż kiedyś. Komentarze, które nierzadko na swój temat czytam są jeszcze bardziej perfidne, paskudne i okrutne niż te, które przeczytałam na potrzeby tej kampanii, bo dotyczą ludzi mi najbliższych. Jeżeli jakiś anonimowy internauta posuwa się do tego, że życzy śmierci moim dzieciom i moim najbliższym, to zastanawiam się co jest w głowach tych ludzi - powiedziała Hanna Lis.

Kobiety nie godzą się na ocenianie z powodu płci i coraz głośniej o tym mówią. Jeżeli jeszcze nie widzieliście filmu, koniecznie nadróbcie zaległości.

Zobacz też: Rozenek pokazała zdecydowanie za dużo

Autor: Martyna Wojciechowska

Zagłosuj

Czy byłaś kiedyś ofiarą hejtu w sieci?

Liczba głosów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów