Internauci krytykują zdjęcie Rozenek:Wieku nie oszukasz. Jej odpowiedź? Trudno o lepszy komentarz

Katarzyna Leszczyńska 08.12.2017
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Wstawiła bardzo wymowny post

Małgorzata Rozenek-Majdan niechętnie przyznaje się do swojego wieku. Od czasu do czasu wykorzystują to internauci i krytykują Perfekcyjną Panią Domu za odmładzanie się na siłę. Ostatnio znów miała miejsce podobna sytuacja. Pod jednym z jej zdjęć na Instagramie na gwiazdę TVN-u wylała się fala krytyki.

Małgorzata Rozenek nigdy oficjalnie nie przyznała się do swojego wieku. Oficjalnie podana jest informacja, że gwiazda w tym roku skończyła 39 lat. Internauci zarzucają jej jednak, że w rzeczywistości jest o 10 lat starsza. Co jakiś czas poza tym krytykują Perfekcyjną za jej ubiór lub wygląd. Małgorzata niedawno wstawiła niepozorne zdjęcie z Radosławem Majdanem, na którym odpoczywają w podróży.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w podróży
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

To zdjęcie wywołało lawinę nieprzychylnych komentarzy. Internauci nie pozostawili na Małgorzacie suchej nitki. W dużej mierze zwrócili uwagę na to, że Perfekcyjna próbuje odmładzać się na siłę, chociażby przez zrobienie sobie warkoczy, które zaprezentowała na zdjęciu.

Wieku pani nie oszuka, naprawdę nie wypada starej babie w warkoczykach chodzić.

Odmładzanie się na siłę nie jest dobre. (…) Zero piękna i naturalności. Polska Donatella Versace.

Wielu internautów zarzuciło Rozenek, że zbyt mocno się maluje. Niektórzy też próbują doszukać się w jej wyglądzie efektów operacji plastycznych.

Rozenek-Majdan odpowiada internautom

Małgorzata Rozenek-Majdan nie napisała komentarza w odniesieniu do krytycznych słów. Zdecydowała się jednak dodać kolejny post, w którym wyraźnie odwołuje się do zarzutów odnośnie wieku. Jej wpis nie pozostawia wątpliwości, o co chodzi. Trudno o lepszy komentarz.

Nie liczę godzin i lat. Szczęśliwi czasu nie liczą – napisała w poście Perfekcyjna.

Gwiazda tym samym napisała, że jest szczęśliwa i nie obchodzi jej krytyczne zdanie internautów, zwłaszcza co do jej wieku. Przychylni jej fani natomiast wsparli ją w całej tej sytuacji i napisali wiele pochlebnych słów dotyczących najnowszego postu.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada internautom
Fotografia: Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów