Rozenek-Majdan stworzyła nowy biznes. Polała się fala hejtu!

Julita Buczek 13.05.2019
rozenek majdan catering
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła nową firmę, która będzie oferować catering dietetyczny.

Małgorzata Rozenek-Majdan to niekwestionowana gwiazda polskiego show-biznesu. Od wielu lat bryluje na salonach i prezentuje coraz to nowsze projekty, w których bierze udział. Gwiazda TVN postanowiła stworzyć firmę, która będzie zajmować się cateringiem dietetycznym.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała się w niedrogim garniturze z H&M!

Rozenek-Majdan stworzyła firmę cateringową

Małgorzata postanowiła stworzyć firmę "MRM Foods", która będzie oferować catering dietetyczny, jak na razie będzie działać tylko w województwie Mazowieckim oraz Śląskim. Gwiazda zapowiada, że niedługo jej firma obejmie 8 województw. Informacją o nowej firmie Małgorzata postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie.

Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM, ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest! Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny, jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna. Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku. Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej. Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany, oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego oraz przeze mnie. Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru (nawet trzcinowego!), warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów. Korzystając z rad specjalistów i nie narzucając w żaden sposób moich sposobów na odżywianie, mam dla Was (aż‼️) 14 diet do wyboru. Wiem, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych – napisała Rozenek-Majdan.

Fani skomentowali dietetyczny catering gwiazdy

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Małgosi. Wiele z nich była pozytywna, jednak znalazły się również i takie, które zaczęły hejtować celebrytkę.

Ciekawe co będzie następne, trzeba wykorzystać 5 minut sław.

Szkoda, że takie diety są dostępne tylko dla bogatych ludzi, niestety klasa robotnicza nie ma szans na łatwe, przyjemne i smaczne odchudzanie. Zresztą, co ja gadam klasa robotnicza jest chuda, bo je chleb z masłem i cukrem. Komercja już tak dopadła człowieka, że aż strach się bać co nasze dzieci będą robiły, jak dorosną! Wolałabym dać 2 tysiące miesięcznie na dom dziecka niż na dietę Przykre!

Co sądzicie o nowym biznesie Małgorzaty?

Zobacz także: Rozenek o aferze wokół Bieniuka: "Cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci"

Zaskakiwały naturalności, elegancją i szykiem. Ich życie wyglądało jak historia z bajki. Prawda często była zupełnie inna. Ikony seksapilu miały na swoim koncie skandale i zdrady, a ich życie nie było tak kolorowe, jak wszystkim się wydawało.     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów